porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak zrobić MASĘ PAPIEROWĄ na ŚWIATECZNE OZDOBY?

Wykorzystaj stare gazety, ręczniki papierowe, bibułę czy chusteczki higieniczne i własnoręcznie zrób papier. Przygotujesz z nich masę papierową, z której będziesz mógł wykonać różne piękne dzieła. Masa papierowa to doskonała zabawa dla dzieci, bo można z niej ulepić wszystko.

BIBUŁA. MASA PAPIEROWA dodano: 11.12.2013 11:44

Jak zrobić MASKĘ Z MASY PAPIEROWEJ?

Bale przebierańców do niedawna jeszcze trąciły myszką. Dziś wracają w wielkim stylu, a największą furorę robią na nich ci, co wykonali swoje przebranie i maskę samodzielnie. Maska to wbrew pozorom element stroju, który każdy może zrobić, na przykład z masy papierowej. To bardzo proste!

bal przebierańców dodano: 08.01.2013 11:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Joanna Szczepkowska pozywa TVN - dlaczego?
Joanna Szczepkowska pozywa TVN - dlaczego?

Joanna Szczepkowska pozwała TVN. Aktorka oświadczyła, że będzie zaciekle walczyć ...

    • Pytania(791)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
JAK ZROBIĆ MASĘ PAPIEROWĄ szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. JAK ZROBIĆ MASĘ PAPIEROWĄ. Wszystko na temat JAK ZROBIĆ MASĘ PAPIEROWĄ na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.