porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Marcepan - co to jest? Jak zrobić masę marcepanową?

W sklepach można kupić gotową masę marcepanową. Jest to miękka, elastyczna masa, z której jak z plasteliny można formować figurki. Można ją też rozwałkować i przykryć nim tort - to najprostsza, ale wytworna, a przede wszystkim pyszna dekoracja. Czy można samemu zrobić marcepan?

co to jest marcepan dodano: 24.01.2014 18:33

Jak zrobić masę marcepanową do dekoracji tortu?

Masa marcepanowa jest niezbędna, gdy chcemy przyozdobić tort. Jest miękka plastyczna i można z niej robić kwiatki, listki, kuleczki, misie... Co tylko chcemy! Ale przede wszystkim jest jadalna!

masa marcepanowa dodano: 27.06.2013 14:42
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Piotr Bukowiecki - kim jest?

Dorota Gardias od prawie pół roku jest mamą małej Hani ...

    • Pytania(799)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(973)
BAZA PORAD
jak zrobić masę marcepanową szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak zrobić masę marcepanową. Wszystko na temat jak zrobić masę marcepanową na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.