porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Pomysły na własnoręczne prezenty na DZIEŃ BABCI i DZIEŃ DZIADKA. Co dziecko może podarować dziadkom z okazji ich święta?

Dzień Babci i Dziadka to znakomita okazja dla wnucząt, aby odwdzięczyć się za okazaną im miłość i opiekę. Najlepszym prezentem będą rzeczy wykonane samodzielnie przez nasze pociechy. Podpowiadamy, co można podarować dziadkom z okazji ich święta 21 i 22 stycznia.

co zrobić na dzień babci dodano: 22.01.2014 07:28

Dzień Babci. Nietypowa laurka dla babci – jak ją zrobić? [5 POMYSŁÓW]

Dzień Babci to jedno z najpopularniejszych świąt w roku, bo i babcia to jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Nic więc dziwnego, że chcemy jej sprawić tego dnia przyjemność. Choć tradycyjne prezenty na pewno ucieszą babcię, warto w tym roku przygotować coś wyjątkowego.

dzień babci dodano: 11.01.2014 14:17

LAURKA na Dzień Babci i Dziadka - jak zrobić?

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a dzień później, 22 stycznia Dzień Dziadka. Warto już teraz pomyśleć, jaką niespodziankę przygotować swoim kochanym dziadkom. Mówimy, jak własnoręcznie zrobić laurkę.

dzień babci dodano: 07.01.2013 08:54
PORADY EKSPERTA

Agnieszka Ilnicka

Jestem absolwentką studiów filozoficznych. Dodatkowo skończyłam Praktyczną Psychologię Kierowania i ...

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest Ekskluzywny Menel - Kamil Pawelski?
Kim jest Ekskluzywny Menel - Kamil Pawelski?

Ekskluzywny Menel jest dobrze zapowiadającym się męskim blogerem. Styl, który ...

    • Pytania(799)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(973)
BAZA PORAD
jak zrobić laurkę dla babci szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak zrobić laurkę dla babci. Wszystko na temat jak zrobić laurkę dla babci na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.