porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak montować DREWNIANY TARAS na betonowym podłożu?

Rolę podkładu pod drewnianym tarasem może pełnić chudy beton grubości około 10 cm ułożony na zagęszczanym piasku. Trzeba pamiętać o zazbrojeniu betonu metalową siatką. Taka posadzka betonowa musi być wykonana ze spadkiem około 3% umożliwiającym odpływanie wody na zewnątrz – do ogrodu. Jak do podłoża z betonu przymocować legary, a do nich - deski tarasowe?

deski tarasowe dodano: 21.05.2012 13:09

Jak montować DREWNIANY TARAS na legarach i podłożu z tłucznia?

Podłoże, na którym ma być wykonany drewniany taras, musi być stabilne, twarde i równe. Dlatego zanim zostaną ułożone legary i deski, trzeba przygotować podkład pod taras. Mówimy, jak zrobić podkład z tłucznia oraz jak mocuje się legary i deski tarasowe.

drewniany taras dodano: 21.05.2012 12:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest Natalia Czerwonka, polska reprezentantka na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014?

Natalia Czerwonka cztery lata temu, w Vancouver, jako rezerwowa dopingowała ...

    • Pytania(758)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
jak zrobić drewniany taras szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak zrobić drewniany taras. Wszystko na temat jak zrobić drewniany taras na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.