porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak USZCZELNIĆ STARE OKNA? Sposób na szczelne okna

Nieszczelne okna to problem, który dotyka nas szczególnie zimą. Przez nieszczelności napływa do domu chłodne powietrze, powodując powstawanie zimnych przeciągów. Czym szybko i skutecznie uszczelnić okna, aby zlikwidować ten dyskomfort cieplny i oszczędzić nieco na rachunkach za ogrzewanie?

czym uszczelnić okna dodano: 21.11.2012 09:46

Czym USZCZELNIĆ OKNA na zimę? Sposób na szczelne okna

Z uszczelnieniem okien na zimę zazwyczaj borykają się właściciele domów i mieszkań, w których zamontowane są stare, nieszczelne okna. Kiedyś uszczelniało się je kitem lub watą, dziś służą do tego specjalne pianki, uszczelki i silikony. Wybór odpowiedniego produktu do uszczelniania zależy od miejsca, w którym występuje nieszczelność.

czym uszczelnić okna dodano: 31.10.2012 11:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Pietraszek - kim jest partnerka Jacka Rozenka?

Media wielokrotnie donosiły o związku byłej żony Jacka Rozenka, Małgorzaty ...

jak uszczelnić okna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak uszczelnić okna. Wszystko na temat jak uszczelnić okna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.