porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak gotować kaszę gryczaną ZDROWO?

Każdy z nas chyba zna zbawienne działanie kaszy gryczanej. Oto jak należy gotować kaszę gryczaną, by nie straciła swoich wartości odżywczych...

kasza gryczana dodano: 29.08.2013 19:43 | odpowiedz (1)

Kasza gryczana - najzdrowsza z wszystkich kasz. Dla kogo polecana i jak ją gotować? Zalety kaszy

Na polskim talerzu od lat królują ziemniaki. Jednak na szczęście coraz częściej wypierane są one przez ryż i kaszę. Szczególnie godna polecenia jest kasza gryczana, która oprócz tego, że jest niezwykle smaczna i sycąca to dodatkowo ma wiele prozdrowotnych właściwości. Jakie są zalety kaszy gryczanej?

dieta dodano: 16.04.2013 13:50

Jak gotować kaszę gryczaną?

To jedna z najbardziej wartościowych kasz, przy tym jest wyjątkowo smaczna i delikatna. Niestety, wiele osób jej nie lubi, ponieważ w dzieciństwie jadali ją podawaną w postaci rozgotowanej papki. Jak gotować kaszę gryczaną, aby smakowała?

jak gotować kaszę dodano: 14.09.2012 13:07
PORADY EKSPERTA

Agata Kieszkowska

Ekspert Muratorfinanse.

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Julia Lemingowa - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Julia Lemingowa - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Podczas US Open 2014 życie Julii Lemingowej nabrało nowego znaczenia ...

    • Pytania(2127)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1102)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
jak ugotować kaszę gryczaną szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak ugotować kaszę gryczaną. Wszystko na temat jak ugotować kaszę gryczaną na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.