porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak zwalczyć kreta? Jak się pozbyć kretów z ogrodu?

Kret niszczy twój ogród? Chcesz się go pozbyć a nawet zabić? Pamietaj, że nikt nie może bezkarnie zabić kreta. Nie tylko dlatego, że to bestialskie zachowanie, ale również dlatego, że zwierzak chroniony jest ustawą. Co zrobić zatem, aby bezboleśnie pozbyć się tego łobuza? Mówimy, jak skutecznie pozbyć się kreta z ogrodu.

jak pozbyć się kreta domowym sposobem dodano: 29.05.2013 11:22

Jak się pozbyć kreta z ogrodu? Sposób na krety na działce?

Kretowiska w ogrodzie, to zły sen niejednego właściciela działki. Potrafią zepsuć wygląd trawnika i zniweczyć pracę włożoną w utrzymanie darni w dobrej kondycji. Czy jest jakiś skuteczny sposób pozbycia się kreta z ogrodu?

darń dodano: 24.04.2012 21:18 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Maria Peszek– Kim jest?
Maria Peszek– Kim jest?

Maria Peszek to znana polska aktorka i piosenkarka. W 2012 ...

    • Pytania(758)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
Jak skutecznie pozbyć się kreta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Jak skutecznie pozbyć się kreta. Wszystko na temat Jak skutecznie pozbyć się kreta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.