porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

LEKI NA WĄTROBĘ skład. Jakie substancje działają w lekach na wątrobę? Co zawierają leki wspomagające pracę wątroby?

Po leki na wątrobę sięgamy, gdy narząd ten zaczyna nas boleć. Wątroba to jeden z ważniejszych organów w ciele człowieka. Odpowiada on bowiem za detoksykacje organizmu. Wątroba oczyszcza naszą krew, a także tkanki ze zbędnych związków. Jakie substancje powinniśmy przyjmować, chcąc wspomóc pracę wątroby? Co zawierają leki wspomagające pracę wątroby?

leki na wątrobę dodano: 13.04.2013 09:27
PORADY EKSPERTA

Dorota Chojnacka

Interesuję się zdrowiem, dietami, odchudzaniem, zdrowym odżywianiem.

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Brittany Maynard - kim jest kobieta, która zaplanowała swoją śmierć i poddała się eutanazji w dzień Wszystkich Świętych?
Brittany Maynard - kim jest kobieta, która zaplanowała swoją śmierć i poddała się eutanazji w dzień Wszystkich Świętych?

Brittany Maynard zdecydowała, że chce umrzeć 1 listopada. Była chora ...

    • Pytania(2324)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1129)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
jak leczyć wątrobę szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jak leczyć wątrobę. Wszystko na temat jak leczyć wątrobę na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.