porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jakie owoce mają szczególne właściwości lecznicze? Dlaczego warto jeść goji i jagodę kamczacką?

Goji i jagoda kamczacka pojawiły się na naszym rynku niedawno. Obie te rośliny mają niezwykłe właściwości prozdrowotne. Co ważne, zarówno jagodę kamczacką jak i goji - jagodę licyjską możesz uprawiać samodzielnie. Ze względu na ich właściwości lecznicze, warto znaleźć dla nich miejsce w ogrodzie. Dlaczego warto jeść goji i jagodę kamczacką?

goji jagoda licyjska dodano: 03.04.2013 17:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Jeannette Kalyta - kim jest, jakie ma osiągnięcia?
Jeannette Kalyta - kim jest, jakie ma osiągnięcia?

Jeannette Kalyta okrzyknięta została najsłynniejszą położną w Polsce, dzięki wyjątkowo ...

    • Pytania(729)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
jagoda kamczacka właściwości lecznicze szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. jagoda kamczacka właściwości lecznicze. Wszystko na temat jagoda kamczacka właściwości lecznicze na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.