porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Oliwia, Oliwi czy Oliwii – jak to się pisze, jak to się odmienia?

Jak się odmienia imię Oliwia? Oliwia – Oliwi, jak Sonia – Soni, Maja – Mai? Czy Oliwia – Oliwii, jak Klaudia – Klaudii? Podpowiadamy, jak pisać poprawnie .

odmiana nazwisk dodano: 14.01.2015 13:37

Jakie są najpupularniesze imiona nadawane w Polsce dzieciom?

Czy chcemy, by nasze dziecko nosiło takie imię, jak dziesięcioro innych w klasie lub w piaskownicy? Najwyraźniej tak, bo lista najpopularniejszych imion nie zmienia się w Polsce od ponad 10 lat.

córka dodano: 04.05.2015 09:56

Imię dla dziecka? Teraz możesz wszystko: Mercedes, Tahakiro lub Liam

Wybierasz imię dla dziecka? Jeśli zależy ci na tym, by Twoje dziecko miało nietypowe imię, możesz mu nadać chińskie, japońskie, meksykańskie, a także z innych stron świata. Teraz już wszystko (prawie) jest dozwolone

Imię dodano: 09.03.2015 11:37

Imiona dla dzieci. Co się zmieniło w prawie od 1 marca 2015?

Mała rewolucja w kwestii imion dla dziewczynek i imion dla chłopców nastąpiła 1 marca 2015 roku za sprawą ustawy Prawo o aktach stanu cywilnego. Jakie zmiany dla rodziców wybierających imiona dla dzieci niesie nowy urzędowy projekt?

imię dla chłopca dodano: 12.03.2015 10:55

RANKING najpopularniejszych imion dla dzieci 2011!

Zgodnie z danymi Urzędu Stanu Cywilnego w Warszawie, w pierwszym półroczu 2011 roku liczba mieszkańców stolicy powiększyła się o 27 tys. dzieci. Najpopularniejszymi imionami w tym czasie były: Julia i Jan. Zobacz czym inspirują się rodzice i jakie jeszcze imiona znalazły się w pierwszej dziesiątce?

dzieci dodano: 12.01.2012 15:34

Najpopularniejsze imiona w Polsce dla dzieci

Sprawdź, jakie imiona dla swoich dzieci najczęściej wybierali rodzice maluchów, które przyszły na świat?

imię dla chłopca dodano: 21.11.2014 16:07 | odpowiedz (2)

Joanna: jakie jest znaczenia imienia Joanna?

Czy imię, które nosimy, ma wpływ na nasze życie, osobowość albo cechy charakteru? Warto przyjrzeć się znanym nam imiennikom – mimo szeregu różnic można zaobserwować wśród nich zdumiewająco wiele cech wspólnych.

znaczenie imion dodano: 10.08.2014 17:33 | odpowiedz (2)

Klaudia: jakie jest znaczenie imienia Klaudia?

Niegdyś popularne, dziś rzadko nadawane dziewczynkom. Skąd pochodzi imię Klaudia i co tak naprawdę oznacza?

imię a charakter dodano: 13.08.2014 17:47

Dorota: jakie jest znaczenie imienia Dorota

Imię Dorota pochodzi z greki, a oznacza dar bogów. Nadawano jest kiedyś dzieciom bardzo wyczekiwanym. Osoby z tym imieniem mają silną wolę, są aktywne i uczuciowe. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

znaczenie imion dodano: 09.08.2014 11:25

Jakie imię dla dziecka? Jak wybierać imię dla dziecka? Najpopularniejsze imiona dla dzieci, znaczenie imion

Każda para oczekująca narodzin dziecka zadaje sobie pytanie: jakie imię wybrać dla dziecka? Często na tym tle dochodzi nawet do sprzeczek, ponieważ nie wszyscy przy wyborze imienia kierują się tymi samymi kryteriami. Czy o imieniu powinien decydować gustrodziców, a może do dyskusji powinny włączyć się osoby trzecie? Mówimy, czym kierować się przy wyborze imienia dla dziecka.

imię dla chłopca dodano: 10.08.2014 17:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiktoria Kulik - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Wiktoria Kulik - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Młoda nadzieja polskiego tenisa, która ostatnio wdała się w publiczny ...

imię dla dziewczynki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. imię dla dziewczynki. Wszystko na temat imię dla dziewczynki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.