porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jakie są najwyższe szczyty pasm górskich w Polsce?

Królową polskich szczytów górskich są oczywiście tatrzańskie Rysy, które osiągają wysokość 2499 metrów nad poziomem morza. A jak wysokie są najwyższe szczyty innych pasm górskich w Polsce?

Beskidy dodano: 12.10.2013 23:20

WAKACJE W GÓRACH 10 NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC w polskich górach. Dokąd pojechać Karpaty i Sudety?

Karpaty i Sudety tworzą na naszej południowej granicy mur. Niezbyt potężny, ale bardzo atrakcyjny, dlatego warto pojechać tam w wakacje. Z kryjących się tam magicznych miejsc, każdy może ułożyć własną listę przebojów i każdy wybór będzie dobry. Są jednak miejsca, które koniecznie trzeba zobaczyć! Gdzie na urlop w Polsce? Najlepsze pomysły na wyjazd w góry i 10 najbardziej atrakcyjnych miejsc.

dokąd pojechać Polska dodano: 07.07.2012 17:45 | odpowiedz (1)
  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Krzysztof Janczak – Pan Yapa. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Krzysztof Janczak – Pan Yapa. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Krzysztof Janczak to polski aktor teatralno-filmowy, reżyser i scenarzysta, znany ...

    • Pytania(2613)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1148)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
góry w Polsce szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. góry w Polsce. Wszystko na temat góry w Polsce na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.