porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak przykleić do ściany samoprzylepną fototapetę?

Przyklejenie samoprzylepnej fototapety to zadanie, do którego nie musisz zatrudniać fachowca. Powinieneś jednak mieć do pomocy jedną osobę i przestrzegać kilku poniższych wskazówek. Dzięki nim pod fototapetą nie będzie mało estetycznych pęcherzyków powietrza.

fototapeta samoprzylepna dodano: 25.02.2014 12:37 | odpowiedz (1)

Fototapety we wnętrzu - stylowy dodatek czy kicz?

Fototapeta długo kojarzona była z kiczem. Teraz fototapety są znowu modne. Często mają wartość artystyczną, a tematyka prezentowanych na nich obrazów jest bardzo różnorodna. Fototapety można wykonać również używając zdjęcia z własnego albumu foto. Mówimy, jakie fototapety są teraz na czasie!

FOTOTAPETA CZY TO KICZ dodano: 04.09.2013 14:31 | odpowiedz (1)

Fototapety: jak podkreślić styl wnętrza za pomocą fototapety?

Fototapeta wraca do łask. Dzięki niej łatwo odmienisz wnętrze. Często ma wartość artystyczną, a tematyka obrazów jest bardzo różnorodna. Można ją wykonać również używając własnego zdjęcia.  Jak podkreślić styl wnętrza za pomocą fototapety?

fototapeta a styl wnętrza dodano: 04.09.2013 14:17

Fototapety w nowym stylu. Czy wiesz, że fototapety są znów modne? Jak je kupować? MODA NA FOTOTAPETY

Hasło "fototapeta" kojarzy się z mało gustownym egzotycznym krajobrazem na ścianie w późno PRL-owskim salonie. Taka dekoracja dawała iluzję luksusu i odzwierciedlała tęsknoty za wielkim światem. Dziś fototapety podbijają wnętrza na nowo. Jakie fototapety możemy kupić, jak je układać? Moda na fototapety.

fototapeta 3d dodano: 19.04.2012 11:20

Jak przygotować ścianę do montażu fototapety?

Zdecydowałeś się na ozdobienie ściany fototapetą? Świetny pomysł! Jednak zanim zabierzesz się za montaż, upewnij się, że twoja ściana jest na to dobrze przygotowana. Odpowiednio przygotowane podłoże pozwoli uniknąć wielu kłopotów, takich jak odchodzenie fototapety od ściany czy nierówne naklejenie.

dekoracja ścian dodano: 16.07.2012 18:40

Jak wybrać fototapetę? Rodzaje fototapet

Kupując fototapetę wybierasz nie tylko wzór, ale też rodzaj podłoża, na którym zostanie wydrukowana. W zależności od podłoża fototapeta ma odmienną cenę i właściwości. Czy wybrać fototapetę foliową, lateksową czy winylową? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek które pomogą ci podjąć właściwą decyzję.

dekoracja dodano: 26.09.2012 07:42 | odpowiedz (2)

Czy można położyć fototapetę w kuchni i łazience?

Ściana kuchenna i łazienkowa jest dużo bardziej narażona na wpływ wilgoci, temperatury oraz zabrudzeń niż ściany w innych pomieszczeniach. Okładziny ścienne w takim miejscu powinny być odporne na niekorzystne czynniki. Fototapeta może sobie z powodzeniem z tym poradzić, ale pod pewnymi warunkami.

Jak przykleić samoprzylepną fototapetę do szyby lub szafy - metoda na mokro

Przy przyklejaniu samoprzylepnej fototapety do szyby lub szafy powinieneś przestrzegać podobnych zasad jak przy przyklejaniu fototapety do ściany, z jednym jednak wyjątkiem. W momencie przyklejania fototapety będzie ci potrzebna woda. Stąd nazwa metody klejenia – na mokro.

jak przykleić fototapetę do szafki dodano: 25.02.2014 13:11

Jak odmienić ściany pokoju?

Jesteś znudzona wystrojem swojego mieszkania? Chcesz dodać mu charakeru, ale nie wydawać majątku? Możesz zacząć od ścian - do wyboru masz naklejki, szablony i fototapety!

JAK ODMIENIĆ ŚCIANY dodano: 15.11.2011 12:50

Jaki odmienić mieszkanie?

Fototapety to dobry sposób na szybką metamorfozę wnętrza. Mają same plusy. Błyskawicznie odmienią pokój, mają zmywalną powierzchnię (laminowaną - wodoodporną). Do tego zamontujemy je bez trudu (są samoprzylepne lub mocuje się je klejem do tapet), co nie zajmie dużo czasu. Są więc jednym z najłatwiejszych sposobów na odmianę wnętrza. Również naklejki na ścianę są efektowne, modne i zabawne. Łatwo nimi nadać wnętrzu styl, pamiętajmy by wzór i kolor dopasować do wystroju całego mieszkania.

metamorfoza wnętrza dodano: 12.09.2013 10:43
PORADY EKSPERTA

Anna Sergiel

Specjalistka w branży IT

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Andrzej Żuławski - kim jest i co osiągnął autor Nocnika?
Andrzej Żuławski - kim jest i co osiągnął autor Nocnika?

Andrzej Żuławski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich reżyserów. Od ...

    • Pytania(799)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(973)
BAZA PORAD
fototapeta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. fototapeta. Wszystko na temat fototapeta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.