porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Na czym polega nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ? Jak zachowywać się na Drodze Krzyżowej w Wielki Piątek?

Droga Krzyżowa to nabożeństwo, podczas którego wierni podążają ostatnią drogą Jezusa wiodącą na ukrzyżowanie. To symboliczne przeżywanie Męki Pańskiej jest szczególnie ważne w okresie Wielkiego Postu oraz w Wielki Piątek. Jak wygląda Droga Krzyżowa? Co robi się podczas Drogi Krzyżowej?

droga krzyżowa dodano: 28.03.2013 15:06

Droga Krzyżowa w Warszawie 2013: jakimi ulicami przejdzie, o której się zaczyna?

W Wielki Piątek tysiące wiernych wyjdą na ulice, by w symbolicznej procesji odtworzyć ostatnią drogę Jezusa przed śmiercią. Wieczorem w Warszawie odbędzie się największa Centralna Droga Krzyżowa. Sprawdź, którymi ulicami przejdzie.

centralna droga krzyżowa dodano: 28.03.2013 11:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Emil Haidar, nowy chłopak Dody: kim jest?

Dorota Rabczewska, znana szerzej jako piosenkarka o pseudonimie Doda, po ...

    • Pytania(2604)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1147)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
droga krzyżowa stacje szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. droga krzyżowa stacje. Wszystko na temat droga krzyżowa stacje na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.