porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak dbać o DREWNIANĄ ELEWACJĘ? Jak często trzeba impregnować deski elewacyjne?

Moda na proste drewniane elewacje trwa. Aby cieszyły nas przez wiele lat, trzeba o nie dbać, nawet profilaktycznie, bo to jest zawsze łatwiejsze niż późniejsze naprawianie. Jak pielęgnować drewnianą elewację?

deski elewacyjne dodano: 29.08.2012 11:45

Deski tarasowe nie muszą być drewniane! Czy znasz zalety desek kompozytowych?

Drewniane nawierzchnie tarasowe są modne, ale mogą być trudne w utrzymaniu. Jeśli jednak masz już dość terakoty na tarasie, co powiesz na taras z desek kompozytowych? Tych desek nie trzeba konserwować, nie pękają na mrozie, są antypoślizgowe i można je montować o każdej porze roku. Czym są deski kompozytowe?

deski kompozytowe dodano: 02.08.2012 13:06

Jak powinna wyglądać konserwacja drewnianych mebli ogrodowych?

Drewniane meble ogrodowe, by mogły służyć jak najdłużej, muszą być konserwowane. Z reguły wszystkie są zabezpieczane fabrycznie łagodnym impregnatem, który wnika w głąb drewna i chroni je przez kilka lat. Ale zabiegi konserwacyjne trzeba powtarzać. Mówimy jak to robić, by ochronić drewno przed niekorzystnymi wpływami atmosferycznymi 

drewno dodano: 01.08.2012 17:09

ZABEZPIECZENIE DREWNA. Jak i czym zabezpieczać drewno?

Drewno na zewnątrz bez odpowiedniej ochrony dość szybko ulega zniszczeniu. Pamiętaj, że wszystkie elementy, od podbitki dachowej po taras i okna, a także drewniane elementy architektury ogrodowej, muszą być zabezpieczone przed biokorozją oraz szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

impregnacja drewna dodano: 01.05.2012 21:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim Jest Przemysław Kossakowski – prowadzący programu „Kossakowski. Szósty zmysł” ?
Kim Jest Przemysław Kossakowski – prowadzący programu „Kossakowski. Szósty zmysł” ?

Przemysław Kossakowski to przede wszystkim jeden z największych znawców jasnowidzów ...

Drewno na zewnątrz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Drewno na zewnątrz. Wszystko na temat Drewno na zewnątrz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.