porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak poradzić sobie z kolką niemowlęcą? 8 sposobów na kolkę

Kolka sprawia niemowlętom mnóstwo bólu, a ich rodzicom masę udręki. Według szacunków lekarzy pediatrów kolka jelitowa występuje u niemal połowy niemowląt i to zarówno tych karmionych piersią, jak i dostających mleko modyfikowane. Pojawia się najczęściej między 4 a 6 tygodniem życia, choć bywa i tak, że pierwszy jej napad może nastąpić już u trzydniowych noworodków. Jak sobie z nią poradzić?

ból brzuszka dodano: 15.12.2011 09:35 | odpowiedz (2)

Kolka niemowlęca: jak pomóc dziecku?

Kolka sprawia niemowlętom mnóstwo bólu, a rodzicom zapewnia wiele chwil pełnych udręki. Są jednak sposoby, za pomocą których możesz spróbować pomóc maluszkowi.

butelka antykolkowa dodano: 21.09.2011 09:30 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

dimetikon szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dimetikon. Wszystko na temat dimetikon na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.