porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Czym udekorować dom na Boże Narodzenie? FIGURKI

Dekoracje świąteczne zawitały już do biur i galerii handlowych. Zastanawiasz się, jak udekorować swój dom na Boże Narodzenie? Zobacz galerię najpiękniejszych figurek bożonarodzeniowych i zdecyduj, która z tych świątecznych dekoracji pasuje do twojego wnętrza. Mówimy, czym udekorować dom i mieszkanie na Wigilię oraz Boże Narodzenie.

dekoracje świąteczne dodano: 13.11.2013 12:51

Jak udekorować dom na Boże Narodzenie? INSPIRACJE [GALERIA]

Dekoracja wnętrza na Boże Narodzenie stanie się prostym zadaniem, kiedy skorzystasz z naszych pomysłów. Poznaj 9 najpopularnijeszych stylizacji  bożonarodzeniowych domu i mieszkania. Mówimy, jak udekorować wnętrze na Boże Narodzenie.

Boże Narodzenie dodano: 13.11.2013 12:07

Pomysły na ŚWIĄTECZNE DEKORACJE wnętrz - ZDJĘCIA

Świąteczne dekoracje domu już dawno przestały ograniczać się do choinkowych ozdób. Zobacz, jak nadać świąteczny klimat całemu wnętrzu. Obejrzyj galerię i zainspiruj się do bożonarodzeniowego przystrajania wnętrz domu.

Boże Narodzenie dodano: 12.12.2013 10:40 | odpowiedz (2)

Stół wigilijny w stylu GLAMOUR. Jak go udekorować? [GALERIA]

Jeśli jesteś tradycjonalistką i kochasz stonowaną elegancję, to kompozycja świąteczna Iana Lloyda jest właśnie dla ciebie. Jak udekorować świąteczny stół na Boże Narodzenie? Poznaj przepis na dekorację w stylu glamour!

dekoracje świąteczne Boże Narodzenie dodano: 02.12.2014 14:07

Dekoracje bożonarodzeniowe z gwiazdy betlejemskiej [GALERIA]

Już od Mikołajek, od 6 grudnia ogarnia nas bożonarodzeniowa gorączka. Nieustannie myślimy o prezentach, potrawach, które podamy na wigilijnym stole i o... dekoracjach naszego domu. Mowimy, jak do dekoracji domu na Boże Narodzenie wykorzystać gwiazdę betlejemską, czyli poinsecję.

GWIAZDA BETLEJEMSKA dodano: 15.12.2014 10:49 | odpowiedz (1)

Jak zrobić SZTUCZNY ŚNIEG?

Śnieg możesz mieć teraz o każdej porze roku. Przedstawiamy szybki i łatwy sposób na własnoręczne wykonanie sztucznego śniegu, który w wyglądzie niczym się nie różni od prawdziwego. To świetny pomysł na świąteczną dekorację wnętrz.

dekoracje świąteczne dodano: 13.12.2013 20:45 | odpowiedz (1)

Świąteczna iluminacja Warszawy 2014. Co i gdzie?

Warszawa już jakiś czas temu rozpoczęła intensywne przygotowania do tegorocznych Świąt. Nieodłącznym składnikiem świątecznej gorączki w stolicy jest oczywiście słynna już świąteczna iluminacja - tegoroczna ma przebić sześć poprzednich i stać się wyjątkową wizytówką nowoczesnego miasta.

Boże Narodzenie dodano: 06.12.2014 15:55

Świąteczne dekoracje. Jak odmienić mieszkanie? [RADY i POMYSŁY]

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny. Magiczna jest także otoczka towarzysząca świątecznemu okresowi. Dom pachnący igliwiem, blask światełek choinkowych i ciche kolędy w tle – to wszystko buduje świąteczny klimat we wnętrzu. Jakie dekoracje podkreślą wyjątkowość świątecznego czasu?

Boże Narodzenie dodano: 21.12.2014 16:27

BOŻE NARODZENIE: Jak klasycznie udekorować choinkę?

To, jak ubierzemy choinkę, zależy tylko od naszych osobistych preferencji. Oczywiście co roku wyznaczane są trendy obowiązujące na świątecznych drzewkach, np. motyw folklorystyczny, gdzie ozdoby wykonane są głównie z słomy czy filcu. Jednak pewne radycje pozostają niezmienne. Mówimy, jak ubrać modnie choinkę

bombki choinkowe dodano: 02.12.2014 13:24 | odpowiedz (1)

Boże Narodzenie: modne dekoracje w stylu skandynawskim [GALERIA]

Na Boże Narodzenie najmodniejsze dekoracje świąteczne to te w stylu skandynawskim. Cudownie proste i skromne, oddają prawdziwego ducha świąt Bożego Narodzenia - bez szaleństwa zakupów i próżności. W tym roku postawmy na naturalne dekoracje w naszych domach.

Boże Narodzenie dodano: 21.12.2014 16:27
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Bogusław Kaczyński - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Bogusław Kaczyński jest niewątpliwie jedną z największych osobowości polskiej telewizji ...

    • Pytania(2762)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1186)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
dekoracje bożonarodzeniowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dekoracje bożonarodzeniowe. Wszystko na temat dekoracje bożonarodzeniowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.