porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak zrobić ŚWIĄTECZNY STROIK na stół [ZDJĘCIA]

Stroik na Boże Narodzenie możesz zrobić samodzielnie. Mówimy, jak w prosty sposób udekorować świąteczny stół i jak szybko i własnoręcznie zrobić stroik na święta

stroik bożonarodzeniowy dodano: 11.12.2013 12:14

Pomysły na ŚWIĄTECZNE DEKORACJE wnętrz - ZDJĘCIA

Świąteczne dekoracje domu już dawno przestały ograniczać się do choinkowych ozdób. Zobacz, jak nadać świąteczny klimat całemu wnętrzu. Obejrzyj galerię i zainspiruj się do bożonarodzeniowego przystrajania wnętrz domu.

dekoracje dodano: 12.12.2013 10:40 | odpowiedz (2)

Jak zrobić ŚWIĄTECZNY STROIK lub WIANEK na drzwi? [WIDEO]

Drzwi wejściowe są wizytówką naszego domu - udekorowane wieńcem czy stroikiem w okresie świątecznym, będą zachwycać wszystkich odwiedzających gości. Podpowiadamy, jak zrobić stroik bożonarodzeniowy. Świąteczne wianki i stroiki na drzwi

dekoracje drzwi dodano: 11.12.2013 10:51

Jak zrobić ANIOŁKA Z PAPIERU? Instrukcja krok po kroku

Aniołka z papieru wykonuje się szybko - nie jest on też zbyt skomplikowany. Można za to być oryginalną ozdobą świąteczną wnętrz. Pokazujemy, jak samodzielnie zrobić aniołka z papieru nutowego. Udekoruj swoją choinkę i dom na święta Bożego Narodzenia wyjątkowymi ozdobami!

anioł z papieru dodano: 21.12.2013 09:09 | odpowiedz (1)

Jak zrobić świąteczne DEKORACJE Z JEMIOŁĄ?

Jemioła u pułapu ma gwarantować szczęście i powodzenie na cały przyszły nowy rok, dlatego nie może jej zabraknąć wśród świątecznych dekoracji bożonarodzeniowych i noworocznych.

boże narodzenie dodano: 17.12.2013 11:05 | odpowiedz (1)

Jak zrobić lampion z metalowej puszki? Pomysł na świąteczną dekorację

Kulinarne przygotowania do świąt oznaczają, że w każdym domu znajdzie się kilka pustych metalowych puszek. W tym roku zamiast je wyrzucać, zachowaj kilka i wykorzystaj powtórnie. Co z metalowych puszek można zrobić? Polecamy prosty sposób na stworzenie z nich nastrojowych lampionów na tealighty.

dekoracja świąteczna dodano: 16.12.2013 11:12 | odpowiedz (1)

Ozdoby świąteczne z jabłek i pomarańczy - jak zrobić?

Wysuszone plasterki jabłek lub pomarańczy mogą być wspaniałą dekoracją choinki. Z kolei małe, rajskie jabłuszka mogą dodać uroku świątecznemu stroikowi. Sprawdź, jak możesz zaczarować święta, używając jabłek i jabłuszek!

dekoracja choinki dodano: 16.12.2013 10:40

Dekoracje i artykuły świąteczne gdzie kupić? Ozdoby na święta Bożego Narodzenia [WIDEO]

Jak udekorować dom na święta Bożego Narodzenia? Co roku ten sam problem! Czy wykorzystać stare bombki czy raczej wydać pieniądze i kupić nowe dekoracje? Wybór w tym roku mamy ogromny! Podajemy kilka sklepów-pewniaków - Home & You, Almi Decor, Sia Homefashion - gdzie będziecie mogli kupić najpiękniejsze ozdoby świąteczne. Dekoracje na święta Bożego Narodzenia

boże narodzenie dodano: 15.12.2013 12:36

Jak samodzielnie zrobić świąteczne ozdoby? GALERIA ZDJĘĆ

Z niepozornych patyków znalezionych w parku możesz samodzielnie wykonać ozdoby na Święta Bożego Narodzenia. W galerii znajdziesz zdjęcia i instrukcje, jak zrobić świąteczne aniołki lub inne oryginalne dekoracje!

Boze Narodzenie dodano: 15.12.2013 12:35

Jak samodzielnie zrobić świąteczne ozdoby z tektury? ZDJĘCIA

Pokazujemy, jak w prosty i tani sposób zrobić świąteczne dekoracje. Tym razem samodzielnie wykonaj tekturowe ozdoby na choinkę. Zobacz GALERIĘ zdjęć  z instrukcjami!

Boze Narodzenie dodano: 15.12.2013 11:36 | odpowiedz (1)
PORADY EKSPERTA

Małgorzata Majewska

MARKETING, MEDIA, PORTAL KARIERY. Od 2008 roku pracuje w wiodącym ...

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Matka świętego - kim była Marianna Popiełuszko? Jaka była?
Matka świętego - kim była Marianna Popiełuszko? Jaka była?

19 października 2013 r., w wieku 93 lat zmarła kobieta ...

    • Pytania(729)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
dekoracje bożonarodzeniowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. dekoracje bożonarodzeniowe. Wszystko na temat dekoracje bożonarodzeniowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.