porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Czym się różnią bakterie od wirusów i dlaczego na te drugie nie ma lekarstwa?

Bez niektórych bakterii nie moglibyśmy żyć. Ale co do wirusów, mogłoby ich nie być wcale! To wyjątkowo sprytne i złośliwe kawałki białka. Trudno nawet powiedzieć o nich, że żyją, a mimo to kombinują, kombinują i replikują na naszą zgubę. Jaka jest różnica między bakteriami - tymi potrzebnymi nam do życia i tymi, które wywołują choroby - a wirusami? Czym się różnią bakterie od wirusów i dlaczego na te drugie nie ma lekarstwa? Jak leczyć wirusy?

antybiotyki dodano: 29.04.2013 11:07 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Thylane Blondeau - kim jest młoda modelka? [GALERIA ZDJĘĆ]
Thylane Blondeau - kim jest młoda modelka? [GALERIA ZDJĘĆ]

Thylane Blondeau pomimo młodego wieku zrobiła już wielką karierę. Niezwykle ...

    • Pytania(729)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
Czym się różnią bakterie od wirusów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Czym się różnią bakterie od wirusów. Wszystko na temat Czym się różnią bakterie od wirusów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.