porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

SPRZĘT NARCIARSKI – jak go przewozić samochodem?

Istnieją dwa typy bagażników do nart. Pierwszy to tzw. trumna, która pomieści nie tylko narty, ale i buty oraz kijki. Drugi to uchwyty do samych nart. Przewożąc narty w uchwytach trzeba zabezpieczyć wiązania.

bagażnik dachowy dodano: 15.11.2013 09:13

Jak przewozić NARTY SAMOCHODEM? Jaki bagażnik samochodowy na dach wybrać?

Większość z nas udając się na wyjazd na narty, jako środek transportu wybiera samochód. Nic w tym dziwnego – wygodnie, bez problemów z przemieszczaniem się u celu podróży, a dodatkowo można zabrać duży bagaż. Wytrawni narciarze zazwyczaj na taki wyjazd biorą swój sprzęt narciarski. Ale w jaki sposób można bezpiecznie przewozić narty samochodem?

bagażnik dachowy dodano: 22.01.2013 16:19
PORADY EKSPERTA

Agata Kieszkowska

Ekspert Muratorfinanse.

  • PYTANIE DO EKSPERTA
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Jagna Marczułajtis - kim jest? [KARIERA, POLITYKA, RODZINA]
Jagna Marczułajtis - kim jest? [KARIERA, POLITYKA, RODZINA]

Od 4 lat Jagna Marczułajtis aktywnie udziela się w polityce ...

    • Pytania(799)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(973)
BAZA PORAD
czy można przewozić narty w bagażniku szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. czy można przewozić narty w bagażniku. Wszystko na temat czy można przewozić narty w bagażniku na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.