porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Za mały penis - ćwiczenia na powiększenie penisa. Jak bez operacji powiekszyć penisa?

Za mały penis to wielki problem. Jedynie niespełna 50 proc. mężczyzn jest zadowolonych z rozmiarów swojego członka. Nie musisz jednak od razu zastanawiać się nad opercyjnym powiększeniem za małego penisa, zwłaszcza że nie są to zabiegi bezpieczne i wcale nie tak skuteczne, jak mogłoby się wydawać. Ale ćwiczenie czyni mistrza... Jak powiększyć za małego penisa?

erotyka dodano: 06.03.2013 09:04 | odpowiedz (3)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Aleksander Kwaśniewski z Twojego Ruchu. Kim jest b. polityk z partii Palikota?
Aleksander Kwaśniewski z Twojego Ruchu. Kim jest b. polityk z partii Palikota?

Aleksander Kwaśniewski jest jednym z polityków działających w partii Twój ...

    • Pytania(791)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(973)
BAZA PORAD
ćwiczenia na powiększenie penisa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ćwiczenia na powiększenie penisa. Wszystko na temat ćwiczenia na powiększenie penisa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.