porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

SEN O ZDRADZIE SENNIK. Co oznacza, gdy śni ci się zdrada? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śni mi się zdrada we śnie. Sen o zdradzie na pewno nie jest przyjemny ani dla kobiet ani dla mężczyzny. Po takiej nocy każdy z nas się zastanawia czy nasz partner na pewno jest wierny. Dowiedz się więc co oznaczają sny o zdradzie, czy naprawdę są takie groźne?

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 30.11.2012 10:54

SEN O PŁACZU SENNIK. Co oznacza, gdy śni ci się, że płaczesz? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śni mi się płacz? Niejednokrotnie na pewno śniło nam się coś tak przykrego, że płakaliśmy nie tylko we śnie, ale i przez sen. Wbrew pozorom nasze łzy nie zwiastują niczego złego, wręcz przeciwnie. Co oznaczają sny o łzach i płaczu?

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 30.11.2012 10:51

Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży?

Sen o ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Sen o ciąży jest zapowiedzią czegoś nowego. Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym nadmiernym myśleniem o niej. Śniło mi się, że jestem w ciąży - co może oznaczać? Co to oznacza, gdy śni mi się, że jestem w ciąży? Co oznacza jak śni mi się ciąża?

ciąża dodano: 18.07.2013 12:07

SEN O GRZYBACH SENNIK. Co znaczy, gdy śnią mi się grzyby? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śnią mi się grzyby? W snach pojawiają się rozmaite rzeczy i zwykle nie przywiązujemy do tego większej wagi. Niepokoimy się jednak, kiedy kilka razy z rzędu śni nam się to samo, na przykład grzyby. Co oznacza obecność grzybów w naszych snach?

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 26.11.2012 15:18 | odpowiedz (1)

SEN O GRZYBACH SENNIK. Co oznacza jak ŚNIĄ MI SIĘ GRZYBY? Czy to symbol seksualności?

Co oznacza jak śnią mi się grzyby? Grzyby widziane we śnie to symbol seksualności. Okazuje się, że najczęściej śnią się one leśniczym albo młodym kobietom. Jakie jest znaczenie snów o grzbie?

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 29.11.2012 17:11

SEN O WODZIE SENNIK. Co to znaczy, gdy śni ci się WODA? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śni mi się woda? Są sny które dobrze wróżą i takie, które ostrzegają przed niespodziewanymi wydarzeniami w życiu. Warto pamiętać, co się w nocy śniło i spróbować interpretować, dlaczego akurat tej nocy śniło nam się coś wyjątkowo mocno. Sen o WODZIE na przykład jest snem prawie proroczym. I pozytywnym.

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 29.11.2012 17:14 | odpowiedz (1)

SEN O WAMPIRACH SENNIK. Co oznacza, gdy śni ci się wampir, GDY UGRYZŁ MNIE WAMPIR? Interpretacje snów o wampirach

Sen o wampirach najczęściej śni się osobom, które czują się wykorzystywane przez innych. Sen o wampirze to także sygnał, zachęta do tego, aby w naszym życiu wreszcie zaszły jakieś zmiany. Jak interpretować sny o wampirach? Śniło mi się, że jestem wampirem. Co to oznacza? Jeżeli w śnie ugryzł mnie wampir?

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 30.11.2012 09:00 | odpowiedz (1)

SEN O DELFINIE SENNIK. Co oznacza jak śni mi się delfin? ZNACZENIE SNÓW

Sen o delfinie nie należy do najpopularniejszych, dlatego w sennikach rzadko opisywane jest jego znaczenie. Okazuje się, że delfin to szczęście, miłość i namiętność.

delfin dodano: 20.11.2012 11:19

SEN O CHOROBIE SENNIK. Co oznacza, gdy śni mi się choroba? Sny o chorobie co zapowiadają?

Sny o chorobach są na tyle specyficzne, że faktycznie w większości przypadków oznaczają rzeczywistą chorobę - z jaką walczymy, jakiej się boimy lub na jaką chorujemy, a o której nie wiemy.Co dokładnie mówią nam sny o chorobach?

choroba dodano: 24.11.2012 16:38 | odpowiedz (1)

SEN O KWIATACH SENNIK. Co oznaczają sny o kwiatkach? Co się wydarzy, gdy śnią mi się kwiaty?

Sny o kwiatach są jednoznaczne.  Co oznacza jak śnią mi się kwiaty? Właściwie wszystkie zwiastują powodzenie w miłości i interesach, długie życie, udaną karierę zawodową i miłych przyjaciół. Tylko sny o różach i wrzosach mają również ciemną stronę! Dowiedz się, co mówią sny o kwiatach

CO OZNACZAJĄ SNY dodano: 30.11.2012 11:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kandydatki na pierwszą damę: kim są? Co o nich wiemy? GALERIA ZDJĘĆ
Kandydatki na pierwszą damę: kim są? Co o nich wiemy? GALERIA ZDJĘĆ

Która z małżonek polityków będzie reprezentować nasz kraj jako pierwsza ...

co oznacza sen szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. co oznacza sen. Wszystko na temat co oznacza sen na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.