porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Bateria ścienna czy stojąca – którą wybrać do kuchni?

Remontujesz kuchnię i wymieniasz przy okazji baterię zlewozmywakową? Sprawdź, która będzie dla ciebie lepsza – podtynkowa czy stojąca. Oto porównanie ich najważniejszych cech.

bateria do kuchni dodano: 04.01.2015 17:49

Baterie podtynkowe. W czym są lepsze od tradycyjnych?

W nowoczesnych łazienkach instalacje wykonuje się tak, aby podłączenia urządzeń sanitarnych były jak najmniej widoczne, a rury schowane w ścianie. Do takich instalacji najlepsze są baterie podtynkowe.

BATERIA dodano: 21.05.2014 15:31

Jak zamontować deszczownicę z baterią podtynkową?

Najczęściej deszczownicę montuje się w kabinie prysznicowej. Pokazujemy, jak to zrobić na przykładzie najbardziej efektownej deszczownicy, czyli zamontowanej w systemie podtynkowym.

deszczownica dodano: 09.11.2011 17:14
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Zmarł Stanisław Barańczak - kim był?
Zmarł Stanisław Barańczak - kim był?

Stanisław Barańczak zmarł 26 grudnia 2014 roku. Dlaczego powinniśmy wiedzieć ...

    • Pytania(2762)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1186)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
bateria podtynkowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bateria podtynkowa. Wszystko na temat bateria podtynkowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.