porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak odebrać poród w samochodzie? Jak postępować, gdy zaczniesz rodzić w drodze do szpitala?

Kiedy w drodze do szpitala czujesz, że akcja przyspiesza, nie panikuj. Tak czy tak urodzisz - innego wyjścia nie ma. Jeśli ciąża przebiegała prawidłowo, a dziecko jest ułożone główką w dół, to wszystko powinno zakończyć się szczęśliwie.

łożysko dodano: 06.02.2013 14:15

Jak oswoić lęk przed porodem?

Myśl o porodzie spędza ci sen z powiek? Nasłuchałaś się koszmarnych szpitalnych opowieści? Stop – pora się zresetować i pokonać lęk przed porodem. Podpowiemy ci, co zrobić, aby przestać się bać.

bóle porodowe dodano: 07.08.2012 09:05

Jak rozpoznać objawy rozpoczynającego się porodu?

Poród nie zaczyna się nagle – organizm na kilka tygodni przed zaczyna się do niego przygotowywać. Można to poznać po objawach, które łatwo pomylić z objawami akcji porodowej. Opisujemy i jedne, i drugie, abyś mogła zorientować się, czy to już właściwy poród, czy dopiero jego zapowiedź.

czop śluzowy dodano: 02.12.2011 07:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?
Jak zaczynał karierę Zygmunt Miłoszewski, laureat Paszportu Polityki 2014?

Zygmunt Miłoszewski - to do niego należał rok 2014. Autor powieści ...

    • Pytania(2752)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(1185)
  • ZADAJ PYTANIE
BAZA PORAD
akcja porodowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. akcja porodowa. Wszystko na temat akcja porodowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.