porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Agnieszka Kotulanka. Dlaczego wyrzucili ją z "Klanu"?

Od kilku miesięcy krążą plotki na temat problemów zdrowotnych Agnieszki Kotulanki. W ostatnich miesiącach niedyspozycja aktorki dała się we znaki producentom serialu "Klan", w którym Kotulanka gra jedną z głównych ról. Problemy okazały się na tyle poważne, że aktorka została wyrzucona z serialu. Mówimy, dlaczego Agnieszka Kotulanka nie zagra już w "Klanie".

agnieszka kotulanka dodano: 06.09.2013 12:47 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
KTO JEST KIM?
Kim jest Wojciech Modest Amaro, który został szefem kuchni w polskiej edycji Hell's Kitchen?
Kim jest Wojciech Modest Amaro, który został szefem kuchni w polskiej edycji Hell's Kitchen?

Szefem kuchni w polskiej edycji programu Hell's Kitchen zostanie ...

    • Pytania(750)
    • ZADAJ PYTANIE
  • Odpowiedzi(972)
BAZA PORAD
agnieszka kotulanka alkoholizm szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. agnieszka kotulanka alkoholizm. Wszystko na temat agnieszka kotulanka alkoholizm na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.