porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Swiecniki, świecki, miernicy, ormentrzy... Gdzie w Polsce można spotkać świecące duchy?
Swiecniki, świecki, miernicy, ormentrzy... Gdzie w Polsce można spotkać świecące duchy? Skąd biorą się swiecniki, świecki, miernicy bagienni? Gdzie można ich ...
Internauci po pierwszych dużych sukcesach Polaka - zaczęli tworzyć memy. Obejrzyj je.

Janowicz - memy. Najlepsze memy z Janowiczem w internecie - jakie są?

  • ZOBACZ ZDJĘCIA
Janowicz - memy. Najlepsze memy z Janowiczem w internecie - jakie są?
fot.: facebook.com
Jerzy Janowicz wzbudza duże emocje - nie tylko dlatego, że świetnie gra, ale równiez z powodu swojego bezkompromisowego charakteru i emocjonalnego podejścia nie tyklko na korcie.  Zobacz jakie memy pojawiły sie w internecie z Janowiczem w roli głównej.

Jerzy Janowicz, nasz najlepszy tenisista, robi furrorę w internecie. Dostarcza wrażeń nie tylko na korcie, ale także swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami i zachowaniami. Jest niepokorny i emocjonalny, dlatego nikt nie przechodzi obok niego obojętny.

Zobacz, jakie memy można znaleźć w sieci z Jerzykiem w roli głównej.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 17.05.2013 14:07
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?
Maddinka nie żyje. Kim byla znana blogerka modowa?

Kim była Maddinka, 27-letnia blogerka modowa, która zmarła nagle we ...

W mówimyjak.pl z przymrużeniem oka. Mówimy co oznacza z przymrużeniem oka związek frazeologiczny. Jakie są znane cytaty i co oznaczają. Tu znajdziesz z przymrużeniem oka słownik. SMS-owe życzenia świąteczne i noworoczne, życzenia na urodziny i z okazji imienin z przymrużeniem oka. Sposoby na koniec świata. Z przymrużeniem oka zbigniew bartman, krzyżówki z przymrużeniem oka, z przymrużeniem oka znaczenie, z przymrużeniem oka jolka, z przymrużeniem oka krzyżówka, z przymrużeniem oka diagram jolki. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.