porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzn. Czym się różnią te święta?
Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzn. Czym się różnią te święta? Dzień Chłopaka 30 września, Dzień Mężczyzn 10 marca. Tymczasem Święto ...
Dzień mężczyzn 10 marca - śmieszne wierszyki SMS na dzień mężczyzn

Życzenia na Dzień Mężczyzn. Czego życzyć panom?

Życzenia na Dzień Mężczyzn. Czego życzyć panom?

Dzień mężczyzn 10 marca - śmieszne wierszyki SMS na dzień mężczyzn

fot.: Mariusz Bykowski
10 marca Dzień Mężczyzn. Święto panów powstało prawdopodobnie z powodu zazdrości z powodu Dnia Kobiet. Jeśli je obchodzicie, podsuwamy pomysły na śmieszne życzenia na Dzień Mężczyzn, które możecie przesłać bliskiemu sercu panu SMS-em.

Śmieszny wierszyk z okazji Dnia Mężczyzn od rana wprawi twojego ukochanego w dobry nastrój. Może święto mężczyzn nie jest tak popularne jak te dedykowane płci pięknej, ale nie można o nich zapominać.

Zabawne wierszyki i życzenia idealne na SMS na Dzień Mężczyzn

1. Kochanie, jesteś dla mnie jak mocna kawa - silny, gorący, słodki i nie pozwalasz mi zasnąć.

2. 8 marca dałeś mi kwiatki i czekoladki, dziś ja ci daję talon na buziaczki. Możesz je odebrać (w liczbie 50) dziś do północy, będzie w nich cały romantyzm tej nocy :*:*:*:*:*:*

3. Podobno mężczyzn od chłopców można rozróżnić po cenie ich zabawek, więc dziś po pracy skoczmy do MediaMarktu i kupmy ci coś, co podniesie poziom Twojego testosteronu ;).

4. Idealny facet o jakim marzą kobiety, to tak naprawdę mężczyzna, przy którym ideały przestają się liczyć. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny mój Ideale!

5. Mój mężu drogi! Świecąc przykładem dobrego i wiernego męża poprawiasz bilans energetyczny kraju. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny i nie zapomnij opłacić rachunku za prąd!

6. Kochanie, z okazji Dnia Mężczyzny życzę Ci, abyś był dla mnie facetem, którego nie zastąpi żaden inny, a ja dla ciebie tą, która zastąpi wszystkie inne.

>>> Wszystko o Dniu Mężczyzn [KLIKNIJ!]

7. Skarbie, wiem, że mógłbyś być teraz wszędzie gdzie tylko zapragniesz. Dlatego cieszę się, że wybrałeś bycie przy mnie :).

8. Kochanie, mówisz, że jestem jedna na milion, podrywaj mnie więc do końca naszego wspólnego życia na milion sposobów.

9. Z okazji Dnia Mężczyzny życzę Ci zdrowia, niesłabnącego uśmiechu i pieniędzy. Po 40tce to lepszy gwarant związku niż uroda ;)

10. Z okazji Dnia Mężczyzny chciałabym zasilić ci konto kwotą 50 zł. Kod ujawni się na mojej szyi pod wpływem gorąca. Na przykład gorących buziaków.

11. W Dniu Mężczyzny w całej Polsce poszukiwany jest prawdziwy facet! Najlepiej przystojny, z samochodem, niezłym tyłkiem, fantastyczny w łóżku... To nie do Ciebie, ale jak jakiegoś zauważysz daj mu mój numer telefonu.

12. Wspaniała osobowość, cudowne ciało, ogromne poczucie humoru, wysoki poziom IQ... to tyle o mnie... a Tobie składam po prostu najlepsze życzenia z okazji Dnia Mężczyzny.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
SMS-owe życzenia na Wielkanoc - krótkie teksty gotowe do wysłania SMS-owe życzenia na Wielkanoc - krótkie teksty gotowe do wysłania

Sms-y są jednym z najbardziej popularnych środków komunikacji pomiędzy ludźmi. Możemy również wykorzystać je do wysyłania życzeń naszym znajomym, z którymi nie mamy okazji zobaczyć się przed świętami...

Prezenty na Dzień Mężczyzn [prezenty last minute] Prezenty na Dzień Mężczyzn [prezenty last minute]

Dzień Mężczyzn obchodzimy 10 marca. Co kupić bliskim mężczyznom z okazji ich święta? Oto podpowiedzi na prezenty last minute!

JAK WYBRAĆ PREZENT DLA chłopaka lub mężczyzny? JAKI KUPIĆ prezent chłopakowi? JAK WYBRAĆ PREZENT DLA chłopaka lub mężczyzny? JAKI KUPIĆ prezent chłopakowi?

Obdarowywanie prezentami to sztuka. Trzeba się w niej wykazać nie tylko wyczuciem potrzeb, gustu, ale także okazać, co obdarowywany dla nas znaczy. Jaki prezent na Dzień Mężczyzn wybrać?

Aktualizacja: 06.03.2015 15:44
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Tomczak, biznesmen od afery Durczoka - kim jest?

Zbigniew Tomczak to biznesmen, o którym stało się głośno w ...

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.