porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
SMS-y na DZIEŃ KOBIET dla dziewczyny. Jak złożyć życzenia swojej sympatii?
SMS-y na DZIEŃ KOBIET dla dziewczyny. Jak złożyć życzenia swojej sympatii? Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Nie masz jeszcze pomysłu ...
Dzień Kobiet. Jak rozbawić kobietę w Dzień Kobiet?

Śmieszne życzenia na DZIEŃ KOBIET. Zabawne wierszyki na 8 marca

Śmieszne życzenia na DZIEŃ KOBIET. Zabawne wierszyki na 8 marca

Bliskiej kobiecie z poczuciem humoru można wysłać mniej  konwencjonalne życzenia z okazji Dnia Kobiet.

fot.: Biuro Kwiatowe Holandia
Oto śmieszne życzenia na Dzień Kobiet, idealne do SMS-a lub karneciku dołączonego do bukietu róż. Wybierz jeden z zabawnych wierszyków na Dzień Kobiet, a wywołasz uśmiech na twarzy adresatki!

Śmieszne życzenia na Dzień Kobiet, rymowane, idealne na sms do koleżanki, dziewczyny lub siostry. Wszystkiego najlepszego drogie Panie!

Śmieszne życzenia na Dzień Kobiet

1. Kochana! Niech wszystkie dziś otrzymane słodkości pójdą Ci w biust, a nie w uda. Wesołego Dnia Kobiet!

2. Przyjmij życzenia Babo Kochana od drugiej baby z samego rana, niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo i oby do wiosny!

3. Masz tu zwiędłego kwiatka i bombonierkę z przeceny, na pocieszenie powiem, że może razem ją w łóżku zjemy ;)

4. Niech szepczą ci na ucho, przynoszą landrynki kolejni amanci, blondyni, szatyni, lecz ty ich odrzucaj, pomarudź sobie, bo przecież mamy Dzień (wyzwolonych) Kobiet!

5. Bądź mądra, miła, zawsze szczera, miej wszystkie zacne zalety, bo z Ciebie wyrośnie ideał kobiety!

>>> Jak spędzić DZIEŃ KOBIET? JAKIE ATRAKCJE panowie mogą zafundować swoim paniom? [KLIKNIJ!]

6. Taka babka jak ty, to jedna na miliony, będzie z ciebie ideał i kochanki i żony. A kiedy zostaniesz już szczęśliwą mamą, wychowasz córeczkę tak samo udaną.

7. Jeśli Twój mąż zaproponuje Ci dziś zakupy pamiętaj, że Kopciuszek jest dowodem na to, że kolejna para butów może zmienić Twoją przyszłość! ;)

8. Książę? Kwiaty? Czekoladki? Co to za staromodne brednie. Jak kwiatek dostaniesz, to niechaj ci zwiędnie! Tylko ja dziś bukiet mogę ci podarować, a całej reszty amantów nie masz co żałować!

9. Zero mycia, zero prania, zero szycia, gotowania. Dziś Dzień Kobiet, drogie Panie, tysiąc kwiatów na śniadanie.

10. Cmok, cmok, moja dziewczyno kochana. Wszystkiego najlepszego z samego rana! Uśmiechaj się dziś ładnie, bo miłość ci całusa skradnie, gdy spotkamy się we dwoje. Co obiecałem to nawet potroję: cmok, cmok, cmok.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Dzień Kobiet – życzenia, wierszyki, SMS-y Dzień Kobiet – życzenia, wierszyki, SMS-y

Życzenia na Dzień Kobiet - szukasz pomysłu na SMS-owe życzenia na 8 marca? Oto kilka przykładowych rymowanek. Zobacz, jakie wierszyki na Dzień Kobiet możesz wysłać ulubionym Paniom.

ŻYCZENIA na Dzień Kobiet – WIERSZYKI i SMS-y ŻYCZENIA na Dzień Kobiet – WIERSZYKI i SMS-y

Życzenia na Dzień Kobiet powinny być zabawne i radosne, bo taki właśnie charakter ma to święto. Jeśli nie masz pomysłu na to, jakie życzenia na Dzień Kobiet wysłać swoim bliskim, skorzystaj z naszych...

Wierszyki na Dzień Kobiet dla dziewczynek. Jakie są? Wierszyki na Dzień Kobiet dla dziewczynek. Jakie są?

8 marca to od 1910 roku święto kobiet. Jakie życzenia w Dzień Kobiet mogą koleżankom przekazać uczniowie? Wierszyki są dobrym rozwiązaniem, podajemy kilka z nich.

Aktualizacja: 03.03.2015 16:31
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bohdan Tomaszewski nie żyje - kim był legendarny komentator sportowy? VIDEO
Bohdan Tomaszewski nie żyje - kim był legendarny komentator sportowy? VIDEO

Bohdan Tomaszewski - legenda i symbol polskiego dziennikarstwa sportowego. Wzór dla ...

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.