porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
BARSZCZ WIELKANOCNY według przepisu Magdy GESSLER - jak zrobić biały barszcz na Wielkanoc?
BARSZCZ WIELKANOCNY według przepisu Magdy GESSLER - jak zrobić biały barszcz na Wielkanoc? Podajemy przepis na biały barszcz wielkanocny Magdy Gessler. Szefowa "Kuchennych ...
Oficjalne życzenia świąteczne, poważne życzenia na Wielkanoc. Jak złożyć poważne życzenia wielkanocne współpracownikom lub przełożonym? Życzenia wielkanocne dla firm

Poważne życzenia na Wielkanoc - jak złożyć oficjalne życzenia świąteczne?

Życzenia na Wielkanoc mogą być poważne i skłaniające do refleksji. Nie każdy lubi bowiem wielkanocne wierszyki i śmieszne życzenia o zającach. Jakie poważne życzenia wybrać np. na oficjalną kartkę dla współpracowników lub przełożonych?

Poważne, klasyczne i częściowo nawiązujące do religii katolickiej życzenia wielkanocne, które możesz wykorzystać, wypisując kartki świąteczne:

1. Z okazji święta Zmartwychwstania Pańskiego życzę Ci, aby odrodziły się w Tobie dziecięce marzenia i pogoda ducha. Niech będzie to czas odpoczynku i refleksji.

2. Z okazji świąt Wielkanocnych życzę spokoju ducha i niesłabnącej wiary w ludzi. Niech nie gaśnie Twoja umiejętność dostrzegania piękna tego świata.

3. Spokojnych i zdrowych świąt Wielkiej Nocy. Solidnego wypoczynku, miłych chwil w rodzinnym gronie oraz odrodzenia optymizmu i energii życzy...

4. Niech zmartwychwstały Chrystus wniesie pokój w nasze serca, abyśmy odrodzili się z wiarą i nadzieją na lepsze jutro.

5. Serdeczne życzenia wesołego Alleluja. Niech radość Wielkanocy napełni Wasze serca nadzieją, wiarą, miłością i obfitością łask od Zmartwychwstałego Chrystusa.

6. Alleluja, alleluja! Wesoły dziś dzień nastał, bo Chrystus nam zmarwychwstał. Niech Pan zsyła na Was łaski i wnosi szczęście do Waszego codziennego życia. Z najlepszymi życzeniami...

7. Radosnych, spokojnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego w nadchodzących dniach życzy...

8. Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam wielu radosnych chwil, pięknej pogody, odpoczynku i wszelkiej pomyślności.

9. Ciepłych i udanych świąt wielkanocnych życzy...

10. Pogodnych, zdrowych świąt wielkanocnych, suto zastawionego stołu, mokrego lanego poniedziałku, bogatego zajączka i jak najmilszych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Zabawne życzenia na Wielkanoc [PROPOZYCJE] Zabawne życzenia na Wielkanoc [PROPOZYCJE]

Wielkanoc jest jednym z najważniejszych świąt w roku. Tego dnia warto pamiętać o wysłaniu życzeń swoim bliskim i przyjaciołom. Mówimy, jakie są najśmieszniejsze i najciekawsze życzenia wielkanocne.

SMS-owe życzenia wielkanocne [PROPOZYCJE] SMS-owe życzenia wielkanocne [PROPOZYCJE]

Śmieszne, poważne, rymowane? Nie wiesz jakie życzenia na Wielkanoc wysłać? Podpowiadamy, jakie są najlepsze życzenia SMS-owe na Wielkanoc. Wybierz te, które najbardziej Ci się podobają i wyślij je...

Życzenia wielkanocne. Czego sobie życzyć i w jaki sposób? Życzenia wielkanocne. Czego sobie życzyć i w jaki sposób?

Kiedy składać życzenia wielkanocne? Czy wypada zrobić to telefonicznie, e-mailem czy wysyłając sms-a? Kiedy najlepiej jest wysłać kartkę, a kiedy zadzwonić? I czego życzyć sobie w święta?  

Aktualizacja: 29.03.2013 11:31
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ewa Telega - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Ewa Telega to aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Niedługo zobaczymy ...

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.