porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Wierszyki na Dzień Ojca – jaki wierszyk powiedzieć tacie?
Wierszyki na Dzień Ojca – jaki wierszyk powiedzieć tacie? Dzień Ojca - święto wszystkich ojców w Polsce przypada 23 ...

LAURKA na Dzień Ojca - jak zrobić?

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Jaką niespodziankę przygotować ukochanemu tacie? Laurkę! Mówimy, jak zrobic ja własnoręcznie.
LAURKA na Dzień Ojca - jak zrobić?

Jak zrobic laurkę dla taty?

Każdego ojca ucieszy laurka z życzeniami od dziecka. Największą przyjemność sprawimy ojcu, gdy podarujemy laurkę wykonaną samodzielnie. Dziecko przygotowując ją własnoręcznie pokaże w ten sposób, jak bardzo go kocha.

Wykonanie takiej laurki nie jest trudne. Potrzebna będzie:

  • kartka z bloku technicznego lub kartka papieru kolorowego, 

  • cienka tasiemka, 

  • dziurkacz, 

  • nożyczki, 

  • kredki lub farby, 

  • klej 

  • ewentualnie zdjęcie dziecka albo np. samochodu, jeśli tata jest fanem motoryzacji. 

Kartkę składamy na pół. Na wierzchniej stronie malujemy bukiet kwiatów lub naklejamy wycięte z kolorowego papieru kwiatki. Zamiast bukietu możemy nakleić swoją fotografię. W środku natomiast wpisujemy życzenia. Następnie przy zgięciu kartki robimy dziurki, przekładamy przez nie tasiemkę i zawiązujemy kokardkę.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Wierszyki na Dzień Ojca – jaki wierszyk powiedzieć tacie? Wierszyki na Dzień Ojca – jaki wierszyk powiedzieć tacie?

Dzień Ojca - święto wszystkich ojców w Polsce przypada 23 czerwca. Z okazji Dnia Ojca podpowiadamy dzieciom, jaki wierszyk powiedzieć tacie. Oto najpiękniejsze wierszyki na Dzień Ojca.

Dzień Ojca: co kupić? Prezenty na ostatnią chwilę Dzień Ojca: co kupić? Prezenty na ostatnią chwilę

Dzień Ojca w Polsce obchodzimy 23 czerwca. Już bardzo niewiele dzieli nas od tego święta. Kto jeszcze nie kupił swemu tacie prezentu, powinien się pospieszyć. Nie wiesz, co kupić na Dzień Ojca? Oto...

Oficjalne życzenia na Wielkanoc - co napisać do firmy lub do szefa? Oficjalne życzenia na Wielkanoc - co napisać do firmy lub do szefa?

Oficjalne życzenia świąteczne możemy wysłać zarówno drogą mailową, jak i za pośrednictwem poczty czy kuriera. Oficjalnych życzeń nie wypada wysyłać smsem. W miarę możliwości warto przekazać je...

Aktualizacja: 23.06.2015 06:55
Autor: Maria Olczak
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?
Piotr Tymochowicz: KIM JEST, CO OSIĄGNĄŁ? Co wiemy o słynnym specjaliście ds. wizerunku?

Piotr Tymochowicz to znany i kontrowersyjny specjalista ds. wizerunku. Współpracował ...

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.