porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Modne prezenty na Dzień Kobiet 2015 [ZDJĘCIA i CENY]
Modne prezenty na Dzień Kobiet 2015 [ZDJĘCIA i CENY] Dzień Kobiet coraz bliżej, a ty wciąż nie masz pomysłu ...
Kiedy panowie obchodzą swoje święto?

Kiedy świętujemy DZIEŃ CHŁOPAKA, a kiedy DZIEŃ MĘŻCZYZNY?

Kiedy świętujemy DZIEŃ CHŁOPAKA, a kiedy DZIEŃ MĘŻCZYZNY?

Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzny... Kiedy panowie obchodzą swoje święto?

fot.: Photos.com
Święto kobiet, kiedy jest, każdy wie. Ale kiedy swoje święto obchodzą mężczyźni? Na świecie aż dwa dni przeznaczone są dla uczczenia panów: Dzień Chłopaka i Dzień Mężczyzn. Kiedy je obchodzimy? Jak to wygląda w Polsce?

8 marca panowie w całej Polsce zobowiązani są wręczyć swoim wybrankom, ale i nie tylko, co najmniej symbolicznego tulipana. Dzień Kobiet to dla nas niemal święto narodowe. Inaczej rzecz ma się z panami. Najpopularniejszym „męskim” świętem jest obchodzony 30 września  Dzień Chłopaka. Historia tego święta jest niejasna, jednak dzień ten szybko znalazł swoje mocne miejsce wśród innych świątecznych dat - dziewczyny chętnie obdarowują tego dnia swoich ukochanych, ale i kolegów.

>>> Wszystko o Dniu Mężczyzn [KLIKNIJ!]

Dzień Mężczyzny od kilku lat próbuje się świętować w Polsce 10 marca, jednak jak na razie z marnym skutkiem. Co ciekawe, najwyraźniej panowie w Polsce lekko nie mają, bo tego też dnia obchodzone jest wspomnienie 40 Świętych Męczenników z Sebasty. Data jak widać jest dość sugestywna i być może w tym tkwi tajemnica niepopularności tego święta – najwidoczniej panie uważają, że panom daleko jeszcze do bohaterskiego męczeństwa i dziękować im, jak na razie, nie ma za co.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Prezenty na Dzień Mężczyzn [prezenty last minute] Prezenty na Dzień Mężczyzn [prezenty last minute]

Dzień Mężczyzn obchodzimy 10 marca. Co kupić bliskim mężczyznom z okazji ich święta? Oto podpowiedzi na prezenty last minute!

Jak wybrać prezent na Dzień Mężczyzn lub Dzień Chłopaka? Jak wybrać prezent na Dzień Mężczyzn lub Dzień Chłopaka?

Obdarowywanie prezentami to sztuka. Trzeba się w niej wykazać nie tylko wyczuciem potrzeb, gustu, ale także okazać, co obdarowywany dla nas znaczy. Jaki prezent na Dzień Mężczyzn wybrać?

Życzenia na Dzień Mężczyzn. Czego życzyć panom? Życzenia na Dzień Mężczyzn. Czego życzyć panom?

10 marca Dzień Mężczyzn. Święto panów powstało prawdopodobnie z powodu zazdrości z powodu Dnia Kobiet. Jeśli je obchodzicie, podsuwamy pomysły na śmieszne życzenia na Dzień Mężczyzn, które możecie...

Aktualizacja: 06.03.2015 15:51
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Preppers - kto to jest?
Preppers - kto to jest?

Preppers to człowiek przygotowany na każde zagrożenie. Ma wybudowany schron ...

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.