porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
DZIEŃ MATKI, 26.05.2012 WIERSZE i WIERSZYKI na Dzień Matki. Które warto poznać? Wierszyki na Dzień Matki, które wręczymy jej 26 maja na ...
Jakim wyjątkowym prezentem obdarować mamę w jej święto?

Jaki prezent na DZIEŃ MATKI? Jak zrobić prezent dla swojej mamy?

Prezent na Dzień Matki przede wszystkim powinniśmy wybierać pod kontem jej gustu i upodobań. Pamiętajmy, że nie musi to być coś kosztownego, ale raczej wyjątkowego. Podpowiadamy, czym obdarować mamę w jej święto!

Podstawowy pakiet

Najczęstszym prezentem którym obdarowujemy mamy w ich dniu są kwiaty, laurki (w przypadku młodszych pociech) oraz biżuteria. Kolczyki, bransoletka czy wisiorek uczeszą większość kobiet. Jednak musimy mieć pewność że nasza rodzicielka nie ma uczulenia na złoto czy srebro oraz gustuje w tego typu ozdobach. Ciekawą forma tego pomysłu jest obdarowanie jej otwieranym medalikiem w środku, którego ukryjemy np. nasze zdjęcie. Jeśli prezentujemy naszej mamie kwiaty pamiętajmy aby miał on nieparzystą liczbę kwiatów, mogą to być np. popularne wiosną tulipany.

Dla urody

Każda mama powinna ucieszyć się także ze sprezentowanego kosmetyku. Mogą to być jej ulubione perfumy lub dobry krem. Podarunek tego typu jest o tyle problematyczny, że musimy wiedzieć czy nasza rodzicielka nie jest na nic uczulona oraz czy nie jest mocno przywiązana do jakiejś marki. Inną wersją prezentu „dla urody” jest zasponsorowanie wizyty u kosmetyczki czy fryzjerki. W niektórych salonach można kupić specjalne bony podarunkowe.

Kulturalnie

Jeśli dobrze znamy zainteresowania naszej mamy, w Dniu Matki możemy zabrać ją na ciekawą sztukę do teatru. Z uwagi na okazję wybierajmy sztuki raczej lekkie i zabawne. Innym dobrym pomysłem jest kupno książki np. jej ulubionej autorki. Ideałem byłoby wystaranie się o autograf z dedykacją dla mamy.

Coś oryginalnego

Jeśli nasza mama jest osobą pełną energii i fantazji zafundujmy jej kurs tańca lub karnet na jogę. Najlepiej zaś uważnie słuchać tego co mówi i starać się choć częściowo spełnić jej obecne marzenie lub to z dziecięcych lat. Najważniejsze jednak w tym dniu jest to aby poświecić jej swój czas. Wspólna kolacja czy zakupy uczeszą ją być może bardziej niż najbardziej wymyślny podarunek.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Bukiet dla Mamy na Dzień Matki: z jakich kwiatów go zrobić? Mowa kwiatów Bukiet dla Mamy na Dzień Matki: z jakich kwiatów go zrobić? Mowa kwiatów

Bukiet dla Mamy na Dzień Matki nie musi być bardzo drogi. Ważniejsze, by zrobiony był z sercem. Gdy dobierając kwiaty zastosujemy mowę kwiatów bukiet może mieć podwójne znaczenie. Jakie kwiaty...

Jakie prezenty mogą zrobić dzieci dla mamy z okazji DNIA MATKI 26 maja? Jakie prezenty mogą zrobić dzieci dla mamy z okazji DNIA MATKI 26 maja?

Prezent, dar, upominek. Ładne słowa. Ale czy o nie tak naprawdę chodzi mamom? Czy właśnie na prezentach im zależy? Mówimy, kto i jak może uprzyjemnić mamom Dzień Matki.

Dzień Matki 2014 - gdzie pójść, co zrobić? Jak miło spędzić czas razem?  Dzień Matki 2014 - gdzie pójść, co zrobić? Jak miło spędzić czas razem?

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Przygotuj dla swojej mamy niespodziankę, która sprawi jej największą radość! Jak spędzić ten dzień? Gdzie możecie pójść 26 maja? Przedstawiamy kilka pomysłów...

Aktualizacja: 01.04.2013 14:00
  • Komentarze(4)
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?

Film "Joanna" w reżyserii Anety Kopacz jest jedną z polskich ...

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.