porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
DZIEŃ MATKI, 26.05.2012 WIERSZE i WIERSZYKI na Dzień Matki. Które warto poznać? Wierszyki na Dzień Matki, które wręczymy jej 26 maja na ...
Jakim wyjątkowym prezentem obdarować mamę w jej święto?

Jaki prezent na DZIEŃ MATKI? Jak zrobić prezent dla swojej mamy?

Prezent na Dzień Matki przede wszystkim powinniśmy wybierać pod kontem jej gustu i upodobań. Pamiętajmy, że nie musi to być coś kosztownego, ale raczej wyjątkowego. Podpowiadamy, czym obdarować mamę w jej święto!

Podstawowy pakiet

Najczęstszym prezentem którym obdarowujemy mamy w ich dniu są kwiaty, laurki (w przypadku młodszych pociech) oraz biżuteria. Kolczyki, bransoletka czy wisiorek uczeszą większość kobiet. Jednak musimy mieć pewność że nasza rodzicielka nie ma uczulenia na złoto czy srebro oraz gustuje w tego typu ozdobach. Ciekawą forma tego pomysłu jest obdarowanie jej otwieranym medalikiem w środku, którego ukryjemy np. nasze zdjęcie. Jeśli prezentujemy naszej mamie kwiaty pamiętajmy aby miał on nieparzystą liczbę kwiatów, mogą to być np. popularne wiosną tulipany.

Dla urody

Każda mama powinna ucieszyć się także ze sprezentowanego kosmetyku. Mogą to być jej ulubione perfumy lub dobry krem. Podarunek tego typu jest o tyle problematyczny, że musimy wiedzieć czy nasza rodzicielka nie jest na nic uczulona oraz czy nie jest mocno przywiązana do jakiejś marki. Inną wersją prezentu „dla urody” jest zasponsorowanie wizyty u kosmetyczki czy fryzjerki. W niektórych salonach można kupić specjalne bony podarunkowe.

Kulturalnie

Jeśli dobrze znamy zainteresowania naszej mamy, w Dniu Matki możemy zabrać ją na ciekawą sztukę do teatru. Z uwagi na okazję wybierajmy sztuki raczej lekkie i zabawne. Innym dobrym pomysłem jest kupno książki np. jej ulubionej autorki. Ideałem byłoby wystaranie się o autograf z dedykacją dla mamy.

Coś oryginalnego

Jeśli nasza mama jest osobą pełną energii i fantazji zafundujmy jej kurs tańca lub karnet na jogę. Najlepiej zaś uważnie słuchać tego co mówi i starać się choć częściowo spełnić jej obecne marzenie lub to z dziecięcych lat. Najważniejsze jednak w tym dniu jest to aby poświecić jej swój czas. Wspólna kolacja czy zakupy uczeszą ją być może bardziej niż najbardziej wymyślny podarunek.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
DZIEŃ MATKI 26 maja 2012. Jakie są nietypowe pomysły na prezent z tej okazji? DZIEŃ MATKI 26 maja 2012. Jakie są nietypowe pomysły na prezent z tej okazji?

Najlepszy prezent na Dzień Matki to prezent zrobiony własnoręcznie, a jeśli kupiony, to zgodny z upodobaniami obdarowywanego, nawet wtedy, gdy nie zgadzają się one z naszymi. Choć z prezentem dla...

DZIEŃ MATKI obchodzimy w Polsce 26 maja. Jaki prezent na Dzień Matki, obchodzony 26.05.2012? DZIEŃ MATKI obchodzimy w Polsce 26 maja. Jaki prezent na Dzień Matki, obchodzony 26.05.2012?

26 maja przypada jedno z najważniejszych świąt w całym roku kalendarzowym, Dzień Matki. Święto wszystkich mam jest obchodzone w Polsce od 1914 roku jako wyraz szacunku, miłości, przywiązania do...

TOP 5 prezentów na DZIEŃ MATKI. Co podarować mamie? TOP 5 prezentów na DZIEŃ MATKI. Co podarować mamie?

26 maja przypada Dzień Matki, święto wszystkich mam, obchodzone w Polsce od 1914 roku. Co wręczyć mamie z okazji Dnia Matki? Jakie są najlepsze prezent dla mamy? Prezentujemy TOP 5 prezentów na Dzień...

Aktualizacja: 01.04.2013 14:00
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Gabriel Wikström - kim jest przystojny minister, którego pokochały Szwedki?
Gabriel Wikström - kim jest przystojny minister, którego pokochały Szwedki?

Kim jest Gabriel Wikström? Polityk nazywany ministrem-przystojniakiem jest już znany ...

BAZA PORAD
jak zrobić prezent na dzień matki, jak zrobić prezent dla mamy, jaki prezent dla mamy, jaki prezent na dzień matki, prezent na dzień matki, co zrobić dla mamy na dzień matki, dzień matki co zrobić, jaki prezent na dzień mamy
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.