porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Co symbolizuje sianko pod obrusem? [WIGILIA]
Co symbolizuje sianko pod obrusem? [WIGILIA] Jeden z wigilijnych zwyczajów nakazuje położyć pod obrusem sianko. Czy ...
Jak łatwo zrobić bożonarodzeniowy stroik na świąteczny stół

Jak zrobić ŚWIĄTECZNY STROIK na stół?

Świąteczne stroiki to nieodłączny element dekoracji mieszkań na Boże Narodzenie. Zobacz, jak przygotować prosty stroik na świąteczny stół.
Jak zrobić ŚWIĄTECZNY STROIK na stół?
fot.: Photos.com

Na Boże Narodzenie odświętnie ozdabiamy nasze mieszkania. Główną bożonarodzeniową dekoracją domu jest oczywiście pięknie ubrana choinka. Coraz bardziej popularne staje się ozdabianie wnętrz roślinami: gwiazdami betlejemskimi, kwitnącymi cyklamenami, zygokaktusami czy hippeastrum. Na drzwiach zawieszamy świąteczne wieńce, a stoły ozdabiamy świątecznymi stroikami.

Jak zrobić stroik na stół?

Świąteczny stroik na stół możesz zrobić samodzielnie. Oto propozycja przygotowania takiej bożonarodzeniowej ozdoby.

Do przygotowania świątecznego stroika potrzebujesz:

  • szklane naczynie
  • kilka czerwonych bombek – ich wielkość zależy od pojemności naczynia (im większe naczynie, tym większe bombki)
  • ozdobna złota wstążka
  • kilka świeżych gałązek świerka

Kolorową wstążkę potnij na fragmenty i z każdego zrób ozdobną kokardę. Kokardy przywiąż do bombek. Udekorowane bombki włóż do szklanego naczynia. Na stole ułóż kilka gałązek świerka, a na nich ustaw wypełnione bombkami naczynie. I stroik gotowy!

Taki stroik może zrobić każdy. Modyfikacje oczywiście dozwolone i polecane. W zależności o twoich upodobań możesz wybrać kolor bombek i wstążki, zamiast gałązek świerka możesz dać gałązki innego iglaka: jodły, sosny, cisu, żywotnika. Możesz też urozmaicić stroik innymi świątecznymi ozdobami, które masz w domu.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
ŚNIEŻNE BOMBKI: jak zrobić samodzielnie? Instrukcja krok po kroku! ŚNIEŻNE BOMBKI: jak zrobić samodzielnie? Instrukcja krok po kroku!

Wyjątkowe śnieżne bombki  tworzą klimatyczną oprawę świąt Bożego Narodzenia.  Zobacz, jak samemu wykonać niezwykłe świąteczne ozdoby! Mówimy, jak zrobić śnieżne bombki.

ŚWIĄTECZNE DEKORACJE: Gdzie kupić, jakie są modne, gdzie są najtańsze? ŚWIĄTECZNE DEKORACJE: Gdzie kupić, jakie są modne, gdzie są najtańsze?

Boże Narodzenie tuż, tuż. Trzeba pomyśleć o udekorowaniu choinki i domu. Starajmy się połączyć przyjemne z pożytecznym, tak by nie zostawić w sklepie fortuny. Mówimy, jak to zrobić. Dekoracje i...

Dekoracje świąteczne - jak światłem ozdobić dom, a także krzewy i drzewa? Dekoracje świąteczne - jak światłem ozdobić dom, a także krzewy i drzewa?

Najpiękniejsze dekoracje świąteczne to dekoracje zrobione własnoręcznie. Nie martw się jednak, gdy nie masz zdolności manualnych. Piękną dekorację świąteczną można zrobić… samym światłem.

Aktualizacja: 12.12.2013 11:26
Autor: mada
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Dynamo, Steven Frayne – iluzjonista czy... cudotwórca? [VIDEO]
Dynamo, Steven Frayne – iluzjonista czy... cudotwórca? [VIDEO]

Przez niektórych Steven Frayne nazywany jest „współczesnym Jezusem”. Jako Dynamo ...

BAZA PORAD

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.