porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
GDZIE kupić STYROPIANOWE JAJKO do zrobienia ozdoby na Wielkanoc? WIDEO Styropianowe jajka mogą stać się oryginalną wielkanocną dekoracją, kiedy ozdobimy ...
Oryginalne dekoracje na Wielkanoc - oprócz pisanek jajka ze styropianu zdobione cekinami - YOUTUBE

Jak ozdobić JAJKA ZE STYROPIANU cekinami? Oryginalna ozdoba na WIELKANOC

Garść cekinów, szpilki i styropianowe jaja (do nabycia w marketach). To podstawowy zestaw do przygotowania ręcznie wykonanych ciekawych wielkanocnych dekoracji. Mówimy, jak ozdobić styropianowe jajka cekinami.
Jak ozdobić JAJKA ZE STYROPIANU cekinami? Oryginalna ozdoba na WIELKANOC

Jajka styropianowe można zdobić na wiele sposobów, jedym z nich jest przyklejanie lub przyszpilanie do nich cekinów.

fot.: www.craftscope.com

Jajko ze styropianu z cekinamiDo przygotowania cekinowych jaj ze styropianu na Wielkanoc potrzebne są:

  • cekiny
  • szpilki
  • jajo ze styropianu

Aby stworzyć ciekawą dekorację wielkanocną, wystarczy wcześniej zaplanować wzór pisanki. Możesz taki rys przygotować na papierze lub delikatnie ołówkiem wyrysować na jajku. Posegreguj też cekiny – to ważne, by w trakcie pracy nie okazało się, że brakuje jakiegoś koloru, co zepsuje cały projekt.

I zabierasz się do pracy. Po prostu wbijasz szpilką cekiny w styropianowe jajo. Jeśli bolą cię opuszki palców, to możesz włożyć rękawiczki kuchenne, które ochronią dłonie przed uszkodzeniem.

Jeśli chcesz dodatkowo ozdobić takie jajka, możesz do dekoracji wykorzystać inne materiały zakupione w pasmanterii, np. guziki, tasiemki, kokardki. Jak zabraknie ci szpilek, śmiało możesz klejem biurowym przyklejać materiałowe elementy.
MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Do szopy, hej pasterze - kolęda - tekst piosenki - czy znasz tekst tej kolędy?

Wspólne kolędowanie ma wiele uroku - ale często nie śpiewamy wspólnie, bo nie znamy dokładnego tekstu kolędy. Podajemy teksty najpopularniejszych kolęd. Wydrukuj i śpiewaj!      

Aktualizacja: 07.04.2014 13:05
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan Komasa – kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Jan Komasa – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jan Komasa to znany polski reżyser. Pochodzi z artystycznej rodziny ...

BAZA PORAD

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.