porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
KOMUNIA: jakie dokumenty są potrzebne?
KOMUNIA: jakie dokumenty są potrzebne? Sakrament I Komunii Świętej jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu ...
Do Katarzyny z kwiatami nawet 16 razy w roku! Popularne imieniny Katarzyny. Data imienin Katarzyny

Imieniny Katarzyny. Kiedy przypadają imieniny Kasi? Data imienin Katarzyny: kiedy obchodzi?

Imieniny Katarzyny. Kiedy przypadają imieniny Katarzyny? Katarzyny podobno są nerwowe, jeśli zapomni się o ich imieninach. Mogą przez to stracić zimną krew. Dlatego jeżeli znamy Katarzynę, to powinniśmy wiedzieć, kiedy obchodzi imieniny, żeby nie sprowokować jej do niepożądanych zachowań.

Kiedy są imieniny Katarzyny?

Jak wiele popularnych imion również Katarzyny w ciągu roku obchodzą swoje święto wielokrotnie.

Imieniny Kasie obchodzą aż 16 w ciagu roku! To prawie rekord w porównaniu np. do Ań, które mozna obdarować oficjalnie tylko raz w roku. Oczywiście pomijając takie święta jak urodziny czy Dzień Kobiet.

Z kwiatami do Kaś powinniśmy się wybrać: 2 lutego, 13 lutego, 9 marca, 22 marca, 24 marca, 1 kwietnia, 6 kwietnia, 17 kwietnia, 29 kwietnia, 30 kwietnia, 9 maja, 4 września, 15 września, 25 października, 25 listopada i 31 grudnia.

Jeżeli nasza wybranka lub koleżanka nosi imię Katarzyny to lepiej, abyśmy sie dowiedzieli, kiedy dokładnie obchodzi ona swoje święto, bo w marcu i kwietniu moglibyśmy na podarunki stracić fortunę.

Dla ułatwienia - najpopularniejsze z tych dat to: 9 i 22 marca, 30 kwietnia i 25 listopada.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 13.04.2013 15:07
Autor: GB
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sasza Różycka - kim jest?
Sasza Różycka - kim jest?

Sasza Różycka to absolwentka grafiki i… striptizerka. Niedawno została wydana ...

Mowimyjak.pl; Podpowiadamy jak zorganizować uroczystości. Chcesz wiedzieć jak zorganizować chrzciny? Mówimy jak zorganizować Komunię Św. dla dziecka! Radzimy jak znaleźć prezent dla młodej pary. Sprawdź dział uroczystości! Zobacz, jak świetnie może wyglądać sala na zabawę. Gdzie zorganizować wesele? Jak dobrać catering? Gdzie kupić dekoracje? Jak ubrać się na imprezę? Mówimy jak powinien wyglądać wieczór panieński. Dokąd na wieczór kawalerski? Dowiedz się, jak przygotować się do ślubu. Co podarować ukochanemu na walentynki? Wszystko o uroczystościach. Niezbędnik i poradnik dla organizujących imprezy i uroczystości.  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.