porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Czy od seksu oralnego można dostać raka? Miłość francuska przez wiele lat uchodziła za bezpieczny rodzaj seksu. ...
Co robić gdy chcesz, żeby seks się udał?

Wspaniały seks: jak mieć wspaniały seks?

Wspaniały seks: jak mieć wspaniały seks?
fot.: Photos.com
Nie musicie być w tym samym seksualnym cyklu, mieć za sobą oszałamiających doświadczeń i dziesiątków gadżetów pod ręką. Możecie przeżywać wielokrotne orgazmy. Odpowiednio "nakręcając się" przed seksem. Bo to, o czym i jak sobie przedtem pomyślicie, zaowocuje odlotowym seksem. Jak mieć doskonały seks?

Jak mieć doskonały seks?

I tak, jeśli wasz seks ma być niesamowity, ekstatyczny, kosmiczny:

  • Podejmując decyzję na "tak", kiedy już wiesz, że na pewno chcesz się kochać, nie odwlekaj tej chęci. Rób to, na nic sie nie ogladając.

  • Nie zgadzaj sie na żadne połowiczne rozwiązania. Zawsze oczekuj, że ziemia ma się poruszyć. Od samego początku staraj się dać swemu partnerowi wszystko, co masz najlepszego. Ale oczekuj tego samego od niego. A nawet jeszcze więcej. Przypomnij mu, jeśli zapomni, że gra wstępna nie polega tylko na poruszaniu palcami.

  • Nie trzymaj kciuków za orgazm. Oczywiście dąż do orgazmu (czy też, jeszcze lepiej, do orgazmów), ale nie za wszelką cenę. W razie potrzeby powiedz jasno partnerowi, czego ci potrzeba, żeby cię rozpalić do białości.

  • Nie trać siebie z oczu i nie nastawiaj sie jedynie na to, żeby sprawić przyjemność partnerowi. Musisz uwierzyć, że jeśli on będzie czegoś od ciebie oczekiwał, na pewno ci o tym powie. 

  • Staraj się utrzymać jeszcze przez jakiś czas po pierwszym orgazmie tę niesamowitą energię, jaka przepływała między wami sekundę przedtem. To powinno zaowocować kolejnymi orgazmami.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jakie są najczęstsze męskie wpadki w łóżku? Jakie są najczęstsze męskie wpadki w łóżku?

Choć większości z nich wydaje się, że są takimi wspaniałymi kochankami, to w praktyce wygląda to inaczej. Z reguły mają w łóżku fatalne maniery i wcale nie chcą się ich pozbyć. Bo przecież oni wiedzą...

Czy rozmiar penisa ma znaczenie? Tak - ale dlaczego? Jaki rozmiar penisa odpowiada kobietom?

Podobno nie liczy się rozmiar, tylko fantazja. Oczywiście ułańska. Podobno dla kobiet nie jest aż tak istotne, czy rozmiar męskości ich partnera jest oszałamiająco wydatny, bo ważniejsze od tego...

Jak zrobić partnerowi MASAŻ EROTYCZNY? Jak zrobić partnerowi MASAŻ EROTYCZNY?

Może być elementem gry wstępnej, ale też przerywnikiem w trakcie stosunku albo uwieńczeniem tegoż. Może działać podniecająco, ale również wyciszająco, w zależności od tego, w jakim momencie będzie...

Aktualizacja: 07.06.2013 23:50
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adolf Eichmann. Życie i śmierć nazisty

Adolf Eichmann, sprawca jednej z największych zbrodni przeciwko ludzkości, główny ...

Mowimyjak.pl; Seks, jak poprawić jakość życia seksulanego? Mówimy co to jest zdrowy sex. Mówimy o seksie bez tabu. Sex bez pruderii. Poznaj i wybierz nowe pozycje. Radzimy jak pieścić kobietę, podpowiadamy jak pieścić mężczyznę. Mówimy jak doprowadzić do orgazmu i jak osiągnąć orgazm? Dowiedz się, czym jest seks tantryczny. Mówimy jak uprawiać seks oralny. Czy bać się pozycji 69? Czy wiesz co to jest seks analny? Sprawdź erotyczny przewodnik po sztuce kochania, czyli kamasutra. Czy nakręcony wspólnie film porno wzmacnia związek? Czy słowo cipka jest wulgarne? Czy można powiększyć penisa? Odkrywamy wszystkie tajemnice dobrego seksu. Sprawdź nasz niezbędnik o seksie. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.