porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Czystość aż do ślubu – na czym polega? Jaki ma sens?
Czystość aż do ślubu – na czym polega? Jaki ma sens? Czystość aż do ślubu dziś nie jest zbyt popularnym modelem ...
Jak uprawiać seks w samochodzie? Seks w samochodzie: Jak, gdzie, kiedy?

Jak się kochać w samochodzie?

Jak się kochać w samochodzie?

Jak uprawiać seks w samochodzie?

fot.: Photos.com
Jak uprawiać seks w samochodzie? Czy to w ogóle możliwe i zgodne z prawem? Gdzie i kiedy można uprawiać seks w samochodzie? Sprawdź nasze porady i podkoloruj swoje życie seksualne!

Chcesz urozmaicić swoje życie seksualne? Nudzi cię już zwyczajny seks w sypialni i to przy zgaszonym świetle? Możesz uprawiać seks w samochodzie (jeśli oczywiście go masz)!

>>> SEKS ORALNY: jak przekonać partnerkę do seksu oralnego? [KLIKNIJ]

Seks w samochodzie dostarczy ci sporo emocji i nowych wrażeń. Nie dość, że to może być podniecające doświadczenie, to jeszcze... jest zabronione przez prawo (świadomość tego dodatkowo może podnieść adrenalinę!). Jeśli wiec zostaniesz przyłapany przez policję lub straż miejską, to możesz dostać mandat! Sprawę tę reguluje kodeks wykroczeń: art. 140 k.w - nieobyczajowy wybryk oraz art. 51 § 1 k.w. - wywołanie zgorszenia w miejscu publicznym.

Jeśli jednak chcesz ryzykować, to sprawdź, jak uprawiać seks w samochodzie!

Jak się kochać w samochodzie?

Jeśli chcesz się kochać w samochodzie, to przede wszystkim znajdź odpowiednie miejsce parkingowe. Powinno być to miejsce, które jest rzadko uczęszczane przez ludzi.

Znalazłeś już odpowiednie miejsce? To do dzieła! Seks możesz uprawiać zarówno w środku samochodu, jak i na zewnątrz. W obu wypadkach najważniejsza jest wygoda, a ta w dużej mierze jest uwarunkowana gabarytami twojego samochodu.

Możesz kochać się na tylnym siedzeniu. W tym miejscu zarówno kobieta, jak i mężczyzna mogą być na górze. Sprawdza się pozycja leżąca, a także z siedzącym mężczyzną. Aby powiększyć sobie przestrzeń z tyłu auta, przesuń przednie siedzenia do przodu.

Bez problemu możesz także uprawiać seks na przednich siedzeniach. W tym wypadku to mężczyzna siedzi, a partnerka znajduje się na nim, opierając się o kierownicę lub deskę rozdzielczą. Może siedzieć przodem do mężczyzny lub tyłem!

Jeśli jednak chcesz uprawiać seks na zewnątrz auta, to zrób to na masce samochodu! Partnerka może leżeć na masce na plecach lub opierać się na niej rękami.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 02.12.2013 08:09
Źródło: mowimyjak.pl
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Komorowska: kim jest pierwsza dama Polski?
Anna Komorowska: kim jest pierwsza dama Polski?

Anna Komorowska, żona Bronisława Komorowskiego i pierwsza dama RP, pełni ...

Mowimyjak.pl; Seks, jak poprawić jakość życia seksulanego? Mówimy co to jest zdrowy sex. Mówimy o seksie bez tabu. Sex bez pruderii. Poznaj i wybierz nowe pozycje. Radzimy jak pieścić kobietę, podpowiadamy jak pieścić mężczyznę. Mówimy jak doprowadzić do orgazmu i jak osiągnąć orgazm? Dowiedz się, czym jest seks tantryczny. Mówimy jak uprawiać seks oralny. Czy bać się pozycji 69? Czy wiesz co to jest seks analny? Sprawdź erotyczny przewodnik po sztuce kochania, czyli kamasutra. Czy nakręcony wspólnie film porno wzmacnia związek? Czy słowo cipka jest wulgarne? Czy można powiększyć penisa? Odkrywamy wszystkie tajemnice dobrego seksu. Sprawdź nasz niezbędnik o seksie. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.