porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Rozwiąż PSYCHOTEST i sprawdź, czy jesteś seksoholikiem
Rozwiąż PSYCHOTEST i sprawdź, czy jesteś seksoholikiem Seks może być tak samo uzależniający jak papierosy, alkohol, narkotyki ...
Czy pomoże aktywne życie seksualne? Moze obejść sie bez noża. POWIĘKSZANIE PENISA. ROZMIAR PRĄCIA i OPERACJA. KTO ma i KTO może mieć, jak mieć długiego penisa. jak wydłużyć bez operacji?

JAK bez operacji POWIĘKSZYĆ penisa? Czy można wydłużyć penisa bez operacji?

Niewielu jest mężczyzn zadowoloych z rozmiarów swojego penisa. A niektórzy są tak bardzo niezadowoleni, że zastanawiają sie nad operacyjnym powiększeniem prącia. To jednak ostateczność, tym bardziej, że operacja nie zawsze kończy się sukcesem. Na szczęsie są metody nieoperacyjne. I skuteczne na powiększenie penisa. 

Jedną z metod powiększenia penisa jest rozciąganie prącia. Na męski instrument nakłada się aparat, przypominający ten do roziągania kończyn. To tzw. rozciągacz, działający z siła 500 - 1500 gramów. Urządzenie, zwane również extensorem, należy zakładać na ok. 6 godzin codziennie przez pół roku. Efekt widać właśnie po tym czasie, penis zyskuje na długości ok. 2 cm, i co ważne, nic nie traci ze swojej grubości. Aby jednak rezultat był zadowalający, extensor należy zakładać skrupulatnie, nie omijając ani jednego dnia, co nie jest łatwe. No, ale czego nie robi się dla poprawy męskości.

Nieco mniej skutecznsa wydaje się pompka próżniowa, działająca na zasadzie podciśnienia. Zaś jeszcze mniej skuteczne są, dość często stosowane krążki, zakładane u nasady penisa.

Ostatnio modne są ćwiczenia, polegające na "dojeniu" penisa, czyli rozciąganiu go kciukiem i palcem wskazującym, co dzień, przez pół roku, przynajmniej pzrez 30 minut dziennie.

Niektórzy seksuolodzy zalecają, aby po prostu prowadzić aktywne życie seksualne, które co prawda penisa może nie powiększy, ale też i nie doprowadzić do jego skurczenia.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak mężczyźni nazywają swojego penisa?

Liczba terminów, którymi określa się męskiego penisa wydaje się być nieograniczona, a niektóre z nich wręcz doprowadzają do śmiechu. Autorami tych najdziwniejszych są oczywiście sami faceci. Swoje...

Mały penis - pozycje seksualne dla mężczyzn z małym penisem

Trudno w to uwierzyć, ale panowie z małymi penisami nie muszą się bać o to, że nie zaspokoją swoich partnerek. Co muszą zrobić, jakie pozycje wybierać?

Jelqing: co to jest? Na czym polega jelqing?

Jelqing to powiększanie penisa w sposób naturalny. Jak? Wystarczą regularne ćwiczenia. Niestety naukowcy nie są przekonani czy ta metoda rzeczywiście jest skuteczna – a przede wszystkim czy nie jest...

Aktualizacja: 18.12.2013 13:21
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?

Ksiądz profesor Michał Janocha to nowy biskup pomocniczy w Warszawie ...

Mowimyjak.pl; Seks, jak poprawić jakość życia seksulanego? Mówimy co to jest zdrowy sex. Mówimy o seksie bez tabu. Sex bez pruderii. Poznaj i wybierz nowe pozycje. Radzimy jak pieścić kobietę, podpowiadamy jak pieścić mężczyznę. Mówimy jak doprowadzić do orgazmu i jak osiągnąć orgazm? Dowiedz się, czym jest seks tantryczny. Mówimy jak uprawiać seks oralny. Czy bać się pozycji 69? Czy wiesz co to jest seks analny? Sprawdź erotyczny przewodnik po sztuce kochania, czyli kamasutra. Czy nakręcony wspólnie film porno wzmacnia związek? Czy słowo cipka jest wulgarne? Czy można powiększyć penisa? Odkrywamy wszystkie tajemnice dobrego seksu. Sprawdź nasz niezbędnik o seksie. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.