porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Co to jest anestezja seksualna? To może przytrafić się każdemu kochankowi czy każdej kochance, np. ...
Poznasz ją po posladkach... Czas na pupy

5 typów DAMSKICH POŚLADKÓW! Co mówią jej pośladki? Co oznaczają kształty KOBIECYCH PUP?

Podniecają, pobudzają mężczyzn do najśmielszych fantazji seksualnych. Mają niezwykłą moc erotyczną. Ale to nie wszystko. Jak twierdzą seksuolodzy, ich kształt może wiele powiedzieć o charakterze i temperamencie ich właścicielki. Dowiedz się, co mówi o kobiecie jej pupa. Poznaj 5 typów pośladków i charakterów, o jakich mówią!
5 typów DAMSKICH POŚLADKÓW! Co mówią jej pośladki? Co oznaczają kształty KOBIECYCH PUP?

Kszałt damskiej pupy podobno wiele mówi o erotycznym temperamencie jej właścicielki...

fot.: Photos.com

5 typów pośladków - co mówią o kobiecie?

Podobno kobiece pośladki można podzielić, z uwagi na ich wymowę, na pięć grup. I tak:

  1. Małe i kształtne: oznaczają kobietę sukcesu, pewna siebie, zmierzającą prosto do celu. Taka potrafi być świetnym kupmlem, ale też jest świetną kochanką, nie stroniącą od łóżkowych eksperymentów.

  2. W kształcie gruszki: choć, z uwagi na kształt, mogą wydawać się bliskie perfekcji (tak też się o nich mówi), świadczą o...zahamowaniach seksualnych. Kobiety o takim kształcie tyłeczka trudno się rozbudzają i nawet jeśli już partnerowi się to uda, jego partnerka nie stanie sie w łóżku wulkanem. Za to będzie wierna "aż po grób".

  3. Płaskie: z taką kobietą w łóżku na początku raczej nie nacieszysz się seksem, bo jest dość oporna i nieśmiała. Za to, jak już ją rozbudzisz, może okazać się świetną kochanką.

  4. Kościste: takich unikaj, gdyż seks z ich własścicielkami może okazać się nie tylko ryzykowny, ale i nudny. Uważaj, kobiety o takich kształtach pupy bywają niezrównoważone emocjonalnie...

  5. W kształcie jabłka: to rarytas, nie tylko w łóżku. Kobiety obdarzone takimi tyłeczkami są pełne ciepła, mogą ci zagwarantować miłe chwile w łóżzku i poza nim.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
SEKS PO ZAWALE. Czy po zawale można uprawiać seks?

Ci, którzy doświadczyli zawału serca, nawet jeśli przedtem byli aktywni seksualnie, często po chorobie od seksu stronią. I całkiem niepotrzebnie. Seks, oczywiście w rozsądnych granicach, jakie...

SEKS ORALNY: jak przekonać partnerkę do seksu oralnego?

Jak sprawić by twoja partnerka polubiła seks oralny? Niektóre panie trzeba przekonać metodą małych kroczków. Jak sprawić, by ona wzięła do buzi? Mówimy, jak przekonać partnerkę do seksu oralnego.

Czy aparat ortodontyczny może być sexy? Druciki na zębach to także... wabik lub afrodyzjak? Czy aparat ortodontyczny może być sexy? Druciki na zębach to także... wabik lub afrodyzjak?

Działać na nas podniecająco może wiele rzeczy. Czasami już jedna mała, z pozoru nawet nieistotna rzecz, może podziałać na partnera jak superafrodyzjak. Czasami wznieść na wyżyny libido może coś, co w...

Aktualizacja: 08.05.2013 12:28
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

Mowimyjak.pl; Seks, jak poprawić jakość życia seksulanego? Mówimy co to jest zdrowy sex. Mówimy o seksie bez tabu. Sex bez pruderii. Poznaj i wybierz nowe pozycje. Radzimy jak pieścić kobietę, podpowiadamy jak pieścić mężczyznę. Mówimy jak doprowadzić do orgazmu i jak osiągnąć orgazm? Dowiedz się, czym jest seks tantryczny. Mówimy jak uprawiać seks oralny. Czy bać się pozycji 69? Czy wiesz co to jest seks analny? Sprawdź erotyczny przewodnik po sztuce kochania, czyli kamasutra. Czy nakręcony wspólnie film porno wzmacnia związek? Czy słowo cipka jest wulgarne? Czy można powiększyć penisa? Odkrywamy wszystkie tajemnice dobrego seksu. Sprawdź nasz niezbędnik o seksie. Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.