porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
SENNIK: KĄPIEL w naszym śnie. Sprawdź, co oznacza kiedy ci się śni, że się kąpiesz
SENNIK: KĄPIEL w naszym śnie. Sprawdź, co oznacza kiedy ci się śni, że się kąpiesz Sezon wakacyjny można uważać za rozpoczęty! Kąpiele będą na porządku ...
Co to oznacza jeśli śni mi się ciaża lub kobieta w ciąży?

Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży?

Sen o ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Sen o ciąży jest zapowiedzią czegoś nowego. Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym nadmiernym myśleniem o niej. Śniło mi się, że jestem w ciąży - co może oznaczać? Co to oznacza, gdy śni mi się, że jestem w ciąży? Co oznacza jak śni mi się ciąża?
Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży?

Badanie USG w ciąży  to urządzenie służące przede wszystkim lekarzom do sprawdzania stanu dziecka.

fot.: Photos.com

SENNIK- sny o ciąży- znaczenie snu

  • Sen o ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie.

  • Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym nadmiernym myśleniem o niej. Może być on wynikiem realnej ciąży, którą przeżywamy albo lęku przed nią. O ciąży bardzo często śnią kobiety, które nie mogą mieć dzieci.

  • Kiedy w naszym śnie zobaczymy ciężarną kobietę, oznacza to szczęście materialne. Kiedy w naszym śnie same jesteśmy w ciąży - zwiastuje to nowinę bądź spełnienie naszych marzeń.

  • Jeśli młoda kobieta śni o ciąży to znaczy, że wywoła jakiś skandal.

  • Jeśli śni nam się, że jesteśmy w zagrożonej ciąży - wróży to złe wieści.

  • Poród w naszym śnie oznacza nowe wyzwania, a poronienie problemy i kłótnie w rodzinie.

  • Okazuje się, że nie tylko kobietą śni się ciąża ale i mężczyzną. Jeśli to mężczyzna śni o ciąży oznacza to, że przenosi swoje plany na nowy obiekt.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią? SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią?

Co oznacza jak śnią mi się pieniądze? Pieniądze często występują w roli bohaterów sennych mar. Czasem są to sny przyjemne, ale bywają też koszmarami (zwłaszcza przed wypłatą lub w okolicach spłaty...

SEN O CZĘŚCIACH CIAŁA SENNIK. Jak tłumaczyć sny? Co oznaczają sny o częściach ciała? SEN O CZĘŚCIACH CIAŁA SENNIK. Jak tłumaczyć sny? Co oznaczają sny o częściach ciała?

Co oznacza jak śni mi się ludzkie ciało? Widzieć we śnie własne ciało w dobrym zdrowiu – oznacza bogactwo, dobrobyt, dostatek. Chore ciało to nędza i ubóstwo. Ciało okaleczone – po...

SEN O WALCE I BIJATYCE. Co to znaczy, kiedy śni się walka i bijatyka?

Co oznacza sen o walce, bójce, bijatyce? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich doszło do bójki we śnie. Śniący, który we śnie bierze udział w walce bądź bijatyce, swoim snem może wyrażać...

Aktualizacja: 07.04.2014 12:59
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
André Brink - kim był jeden z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich?
André Brink - kim był jeden z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich?

André Brink, jedne z najwybitniejszych pisarzy południowoafrykańskich nie żyje. Międzynarodowe ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.