porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
SEN O ZDRADZIE SENNIK. Co oznacza, gdy śni ci się zdrada? ZNACZENIE SNÓW Co oznacza jak śni mi się zdrada we śnie. Sen ...
Pachnące sny: przyjemne i z optymistyczną wróżbą ZNACZENIE SNÓW

SEN O KWIATACH SENNIK. Co oznaczają sny o kwiatkach? Co się wydarzy, gdy śnią mi się kwiaty?

Sny o kwiatach są jednoznaczne.  Co oznacza jak śnią mi się kwiaty? Właściwie wszystkie zwiastują powodzenie w miłości i interesach, długie życie, udaną karierę zawodową i miłych przyjaciół. Tylko sny o różach i wrzosach mają również ciemną stronę! Dowiedz się, co mówią sny o kwiatach

SEN ASTRY

W pełnym rozkwicie kwiaty te oznaczają zaszczyty, zwiędłe – ich przeciwieństwo.

SEN BEZ

Bardzo dobry sen, zwiastujący powodzenie w grach sportowych, umysłowych i hazardowych. Chorym zapowiada zdrowie, wszystkim – spełnienie nadziei i oczekiwań.

SEN BUKIET

Dostać we śnie bukiet – masz serdecznego przyjaciela, choć może jeszcze o tym nie wiesz. Mężczyzna wręczający „wiecheć” – kocha się w tobie!

SEN DONICZKA

Ktoś z dalekiej podróży przywiezie ci prezent i dobre wiadomości!

SEN FIOŁEK

Spełnią się twoje najskrytsze marzenia. Będziesz mieć szczęście w kartach i... miłości.

SEN OGRÓD PEŁEN KWIATÓW

Wreszcie wybijesz się na niezależność! I to na każdym froncie: majątkowym, osobistym, zawodowym. Super.

SEN RÓŻA

Bardzo symboliczny sen! Kwitnące – długie życie w zdrowiu, miłości i dostatku. Zwiędłe – problemy w życiu osobistym i kłopoty finansowe. Czerwone – ognista miłość i boom finansowy. Białe róże – strata, podobnie ścinanie róż. Wąchać – zła przepowiednia.

SEN WRZOSY

Wrzosy w słońcu – zapowiedź wielkiego spokoju i stabilizacji. Wrzosy targane wiatrem i deszczem – czeka cię duży wysiłek, który prawie nic nie przyniesie.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży? Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży?

Sen o ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Sen o ciąży jest zapowiedzią czegoś nowego. Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym...

SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią? SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią?

Co oznacza jak śnią mi się pieniądze? Pieniądze często występują w roli bohaterów sennych mar. Czasem są to sny przyjemne, ale bywają też koszmarami (zwłaszcza przed wypłatą lub w okolicach spłaty...

SEN O CZĘŚCIACH CIAŁA SENNIK. Jak tłumaczyć sny? Co oznaczają sny o częściach ciała? SEN O CZĘŚCIACH CIAŁA SENNIK. Jak tłumaczyć sny? Co oznaczają sny o częściach ciała?

Co oznacza jak śni mi się ludzkie ciało? Widzieć we śnie własne ciało w dobrym zdrowiu – oznacza bogactwo, dobrobyt, dostatek. Chore ciało to nędza i ubóstwo. Ciało okaleczone – po...

Aktualizacja: 07.04.2014 12:59
Autor: PUF
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Robert Rozmus? [KARIERA, RODZINA]

Robert Rozmus to aktor o wielu twarzach. To on podkładał ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.