porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
SEN O ZDRADZIE SENNIK. Co oznacza, gdy śni ci się zdrada? ZNACZENIE SNÓW Co oznacza jak śni mi się zdrada we śnie. Sen ...
Pachnące sny: przyjemne i z optymistyczną wróżbą ZNACZENIE SNÓW

SEN O KWIATACH SENNIK. Co oznaczają sny o kwiatkach? Co się wydarzy, gdy śnią mi się kwiaty?

Sny o kwiatach są jednoznaczne.  Co oznacza jak śnią mi się kwiaty? Właściwie wszystkie zwiastują powodzenie w miłości i interesach, długie życie, udaną karierę zawodową i miłych przyjaciół. Tylko sny o różach i wrzosach mają również ciemną stronę! Dowiedz się, co mówią sny o kwiatach

SEN ASTRY

W pełnym rozkwicie kwiaty te oznaczają zaszczyty, zwiędłe – ich przeciwieństwo.

SEN BEZ

Bardzo dobry sen, zwiastujący powodzenie w grach sportowych, umysłowych i hazardowych. Chorym zapowiada zdrowie, wszystkim – spełnienie nadziei i oczekiwań.

SEN BUKIET

Dostać we śnie bukiet – masz serdecznego przyjaciela, choć może jeszcze o tym nie wiesz. Mężczyzna wręczający „wiecheć” – kocha się w tobie!

SEN DONICZKA

Ktoś z dalekiej podróży przywiezie ci prezent i dobre wiadomości!

SEN FIOŁEK

Spełnią się twoje najskrytsze marzenia. Będziesz mieć szczęście w kartach i... miłości.

SEN OGRÓD PEŁEN KWIATÓW

Wreszcie wybijesz się na niezależność! I to na każdym froncie: majątkowym, osobistym, zawodowym. Super.

SEN RÓŻA

Bardzo symboliczny sen! Kwitnące – długie życie w zdrowiu, miłości i dostatku. Zwiędłe – problemy w życiu osobistym i kłopoty finansowe. Czerwone – ognista miłość i boom finansowy. Białe róże – strata, podobnie ścinanie róż. Wąchać – zła przepowiednia.

SEN WRZOSY

Wrzosy w słońcu – zapowiedź wielkiego spokoju i stabilizacji. Wrzosy targane wiatrem i deszczem – czeka cię duży wysiłek, który prawie nic nie przyniesie.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży? Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży?

Sen o ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Sen o ciąży jest zapowiedzią czegoś nowego. Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym...

SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią? SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią?

Co oznacza jak śnią mi się pieniądze? Pieniądze często występują w roli bohaterów sennych mar. Czasem są to sny przyjemne, ale bywają też koszmarami (zwłaszcza przed wypłatą lub w okolicach spłaty...

SEN O CZĘŚCIACH CIAŁA SENNIK. Jak tłumaczyć sny? Co oznaczają sny o częściach ciała? SEN O CZĘŚCIACH CIAŁA SENNIK. Jak tłumaczyć sny? Co oznaczają sny o częściach ciała?

Co oznacza jak śni mi się ludzkie ciało? Widzieć we śnie własne ciało w dobrym zdrowiu – oznacza bogactwo, dobrobyt, dostatek. Chore ciało to nędza i ubóstwo. Ciało okaleczone – po...

Aktualizacja: 07.04.2014 12:59
Autor: PUF
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?

Ksiądz profesor Michał Janocha to nowy biskup pomocniczy w Warszawie ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.