porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
SEN O WODZIE SENNIK. Co to znaczy, gdy śni ci się WODA? ZNACZENIE SNÓW
SEN O WODZIE SENNIK. Co to znaczy, gdy śni ci się WODA? ZNACZENIE SNÓW Co oznacza jak śni mi się woda? Są sny które ...
Śnisz pijane sny? Zobacz co znaczą sny o piciu!

SEN O ALKOHOLU SENNIK. Co oznaczają sny o alkoholu? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śni mi się alkohol? Śnisz o piciu i balangach po świt? Nie oznacza to wielkiego nieszczęścia, ale dobrze też nie jest. To niewątpliwy znak, że w Twojej duszy panuje zamęt. Weź się za siebie! Zacznij uprawiać sport, chodzić wcześnie spać. Zadbaj o zdrowie i zdrowe kontakty z bliskimi i przyjaciółmi. A złe sny miną!

A jak alkohol

Alkohol we śnie podobnie jak na jawie to nic dobrego - alkoholu zwiastuje przykrości. Picie go – zdradę przyjaciela. 

B jak butelka

Chyba masz zbyt duży pociąg do napojów wyskokowych, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy. Sprawdź, gdzie w pobliżu spotyka się grupa AA. Może się przydać!

P jak pijaństwo

Śnić, że się jest pod dobrą datą oznacza skłonności do marnotrawienia pieniędzy i... uczuć. Widzieć pijaka we śnie – do rodziny wejdzie osoba, która nadmierną miłością darzy napoje wysokoprocentowe.

P jak piwo

Piwko sączyć we śnie to znak, że ktoś ci źle życzy.

P jak pub

We śnie wędrujesz do pubu? Na jawie ktoś zrani twoje uczucia. Gorzej, jeśli śnisz o tym, że w większej kompanii w pubie popijasz – wtedy ktoś, komu ufasz,  natnie cię na kasę.

S jak szampan

Szampańska zabawa (z szampanem, oczywiście) znak, że będziesz bez umiaru pożyczać pieniądze. Toast wznoszony szampanem – rychły ślub.

W jak wątroba

Śnić, że jest przeciążona alkoholem to zapowiedź pieniędzy z niespodziewanego źródła.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży? Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży?

Sen o ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Sen o ciąży jest zapowiedzią czegoś nowego. Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym...

SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią? SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią?

Co oznacza jak śnią mi się pieniądze? Pieniądze często występują w roli bohaterów sennych mar. Czasem są to sny przyjemne, ale bywają też koszmarami (zwłaszcza przed wypłatą lub w okolicach spłaty...

SEN O CZĘŚCIACH CIAŁA SENNIK. Jak tłumaczyć sny? Co oznaczają sny o częściach ciała? SEN O CZĘŚCIACH CIAŁA SENNIK. Jak tłumaczyć sny? Co oznaczają sny o częściach ciała?

Co oznacza jak śni mi się ludzkie ciało? Widzieć we śnie własne ciało w dobrym zdrowiu – oznacza bogactwo, dobrobyt, dostatek. Chore ciało to nędza i ubóstwo. Ciało okaleczone – po...

Aktualizacja: 07.04.2014 12:58
Autor: PUF
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiesław Gołas - kim jest?
Wiesław Gołas - kim jest?

Wiesław Gołas to legenda polskiego kina. Sympatię widzów zaskarbił sobie ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.