porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
SEN O WODZIE SENNIK. Co to znaczy, gdy śni ci się WODA? ZNACZENIE SNÓW
SEN O WODZIE SENNIK. Co to znaczy, gdy śni ci się WODA? ZNACZENIE SNÓW Co oznacza jak śni mi się woda? Są sny które ...
Śnisz pijane sny? Zobacz co znaczą sny o piciu!

SEN O ALKOHOLU SENNIK. Co oznaczają sny o alkoholu? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śni mi się alkohol? Śnisz o piciu i balangach po świt? Nie oznacza to wielkiego nieszczęścia, ale dobrze też nie jest. To niewątpliwy znak, że w Twojej duszy panuje zamęt. Weź się za siebie! Zacznij uprawiać sport, chodzić wcześnie spać. Zadbaj o zdrowie i zdrowe kontakty z bliskimi i przyjaciółmi. A złe sny miną!

A jak alkohol

Alkohol we śnie podobnie jak na jawie to nic dobrego - alkoholu zwiastuje przykrości. Picie go – zdradę przyjaciela. 

B jak butelka

Chyba masz zbyt duży pociąg do napojów wyskokowych, nawet jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy. Sprawdź, gdzie w pobliżu spotyka się grupa AA. Może się przydać!

P jak pijaństwo

Śnić, że się jest pod dobrą datą oznacza skłonności do marnotrawienia pieniędzy i... uczuć. Widzieć pijaka we śnie – do rodziny wejdzie osoba, która nadmierną miłością darzy napoje wysokoprocentowe.

P jak piwo

Piwko sączyć we śnie to znak, że ktoś ci źle życzy.

P jak pub

We śnie wędrujesz do pubu? Na jawie ktoś zrani twoje uczucia. Gorzej, jeśli śnisz o tym, że w większej kompanii w pubie popijasz – wtedy ktoś, komu ufasz,  natnie cię na kasę.

S jak szampan

Szampańska zabawa (z szampanem, oczywiście) znak, że będziesz bez umiaru pożyczać pieniądze. Toast wznoszony szampanem – rychły ślub.

W jak wątroba

Śnić, że jest przeciążona alkoholem to zapowiedź pieniędzy z niespodziewanego źródła.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży? Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży?

Sen o ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Sen o ciąży jest zapowiedzią czegoś nowego. Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym...

SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią? SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią?

Co oznacza jak śnią mi się pieniądze? Pieniądze często występują w roli bohaterów sennych mar. Czasem są to sny przyjemne, ale bywają też koszmarami (zwłaszcza przed wypłatą lub w okolicach spłaty...

SEN O CZĘŚCIACH CIAŁA SENNIK. Jak tłumaczyć sny? Co oznaczają sny o częściach ciała? SEN O CZĘŚCIACH CIAŁA SENNIK. Jak tłumaczyć sny? Co oznaczają sny o częściach ciała?

Co oznacza jak śni mi się ludzkie ciało? Widzieć we śnie własne ciało w dobrym zdrowiu – oznacza bogactwo, dobrobyt, dostatek. Chore ciało to nędza i ubóstwo. Ciało okaleczone – po...

Aktualizacja: 07.04.2014 12:58
Autor: PUF
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Popek?
Kim jest Popek?

Coraz większą popularność zdobywa Popek Monster, czyli samozwańczy Król Albanii ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.