porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
SEN O SZCZURZE SENNIK. Co oznacza, kiedy śni się szczur? Sen o szczurze nie ma jednej interpretacji. Szczury to podstępne ...
Nocne koszmary - zapowiedź powodzenia

Sennik. Co oznaczają koszmary? Poznaj znaczenie koszmarnych snów!

Złe sny to zwykle fantastyczna wróżba! Czeka cię miłość, powodzenie i dobrobyt! Czasem kłopoty, ale dzięki wrodzonemu sprytowi i dobrej gwieździe przekujesz je na sukces. Ale uwaga - koszmary mogą być też sygnałem od organizmu, który mówi: nie pracuj tyle, zwolnij, odpręż się! Co jeszcze oznaczają koszmarne sny?
Sennik. Co oznaczają koszmary? Poznaj znaczenie koszmarnych snów!

Sen o cmentarzu to zapowiedź tego, że ktos bliski wróci do zdrowia!

fot.: sxc.hu

C jak ciemność

Bezdenna, straszna ciemność, która cię wciąga i pochłania – to znak, że czas do lekarza wziąć receptę na proszki uspokajające lub przynajmniej regularnie pić melisę: jesteś niespokojny i to odbija się w nocy. Może być też oznaką wyrzutów sumienia – to kara za wyrządzone komuś krzywdy! Wynagrodzisz je, a miną ciemne koszmary.

C jak cierń

Przedzierasz się nocami przez ciernie, które szarpią ubranie i ranią do krwi? Najpierw spotka cię porażka, którą jednak sprytnie przekujesz w sukces!

C jak cmentarz

Stare groby, trupy odsuwające nagrobne płyty, obrzędy dziadów... Wszystko OK., ktoś ci bliski wróci do zdrowia!

D jak duch

Zły duch, który powoduje śmiertelne przerażenie to... organiczna reakcja organizmu na zbyt obfitą kolację, lekarstwa lub alkohol. Taki sen niczego nie oznacza! No, chyba że uda ci się we śnie ducha okiełznać i namówić na rozmowę – wtedy spodziewaj się, że ktoś przyniesie ci pociechę w kłopotach.

E jak egzekucja

Śnisz, że stoisz przed plutonem egzekucyjny, wstępujesz na szubienicę lub gilotynę? Pada strzał, zaciska się pętla, opada ostrze... Budzisz się z krzykiem! Nie bój się, to oznacza, że osiągniesz sukces i sławę!

G jak głód

We śnie umierasz z głodu, czujesz jak twoje ciało kurczy się,  wysusza się i rozpada w pył? W rzeczywistości czeka cię dobrobyt i tyle dobrego jedzenia, że już teraz powinieneś pomyśleć o karnecie na siłownię.

G jak grób

Jeśli we śnie zostałeś pogrzebany żywcem, mamy dla ciebie dobrą wiadomość – czeka cię bogactwo i wielka miłość.

J jak jaskinia 

Dzikie stwory wypełzające z ciemnej, wilgotnej jaskini – odkryjesz mroczną tajemnicę. Jeśli błądzisz w strasznej jaskini oznacza to, że ktoś rozsiewa na twój temat plotki.

K jak kamieniołom

Niewolnikiem w kamieniołomie być – pieniądze popłyną szerokim strumieniem, dojdzie za to do nieporozumień z partnerem. 

K jak opuszczona kaplica

Zły znak! Nieczyste sumienie cię dręczy, a niedługo okryjesz się niesławą.

K jak kruk

Kracze na złą wróżbę – ktoś chce ci poderwać chłopaka/dziewczynę, oszukać, zdradzić.

M jak morderca lub morderstwo

Śnisz, że ktoś się nad tobą pastwi, a potem zabija? Dobrze! Dostaniesz zastrzyk pieniędzy.

O jak otchłań

Stać na krawędzi – niebezpieczeństwo, któremu można zapobiec tylko przez błyskawiczne działanie. Spadać w bezdenną otchłań – ktoś w najbliższej rodzinie wyrządzi ci niezamierzoną krzywdę.

S jak szaleniec z siekierą

Ganiasz we śnie ludzi z ostrym narzędziem w ręku? To bardzo dobrze, bo oznacza, że jesteś osobą pogodnego usposobienia, która otoczona jest gotowymi zawsze pomóc przyjaciółmi.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
SENNIK. Sny o zabawkach – interpretujemy sny o kolejkach, klockach i misiach. Co znaczy, gdy śnią ci się zabawki? SENNIK. Sny o zabawkach – interpretujemy sny o kolejkach, klockach i misiach. Co znaczy, gdy śnią ci się zabawki?

Sny o grach i zabawach z dzieciństwa z jednej strony świadczą o niedoborach wartości duchowych w twoim życiu: miłości, akceptacji, przyjaźni, samorealizacji. Z drugiej niosą nadzieję na lepsze jutro,...

SENNIK: Alkohol we śnie. Co oznacza gdy śni się, że pijesz ALKOHOL?

Co oznacza ALKOHOL we śnie? Sen z alkoholem jest dobry czy oznacza coś złego? Symbol alkoholu przejawia się w naszym życiu bardzo często. Spożywamy go kiedy świętujemy i kiedy nie radzimy sobie z...

Duch we śnie! Co znaczą sny o duchach?

Duchy we śnie często ostrzegają nas przed złymi rzeczami, które mogą nas spotkać. Duchy często występują w formach białej i czarnej. Mówimy, jakie znaczenie mają sny o duchach.

Aktualizacja: 07.04.2014 13:00
Autor: PUF
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zofia Pilecka-Optułowicz, córka rotmistrza Pileckiego nie zaproszona na obchody w Auschwitz - kim jest?
Zofia Pilecka-Optułowicz, córka rotmistrza Pileckiego nie zaproszona na obchody w Auschwitz - kim jest?

Córka rotmistrza Pileckiego, Zofia Pilecka-Optułowicz nie została zaproszona na dzisiejsze ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.