porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
sny z łzami w roli głównej generalnie można tłumaczyć tak - łzy szczęście przyniosą

SEN O PŁACZU SENNIK. Co oznacza, gdy śni ci się, że płaczesz? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śni mi się płacz? Niejednokrotnie na pewno śniło nam się coś tak przykrego, że płakaliśmy nie tylko we śnie, ale i przez sen. Wbrew pozorom nasze łzy nie zwiastują niczego złego, wręcz przeciwnie. Co oznaczają sny o łzach i płaczu?

Sennik płacz - Sennik - Sennik - znaczenie snów

Sennik, sen o płaczu

  • Łzy oznaczają ogromną radość, szczęście i powodzenie w najbliższym czasie.

  • Kiedy w naszym śnie to my ronimy krokodyle łzy, oznacza to, że ktoś może ktoś bliski zrobi nam niespodziankę.

  • Kiedy zaś widzimy płaczącą osobę może to oznaczać, że w najbliższym czasie wdamy się z kimś w awanturę lub będziemy mieć problemy finansowe.

  • Płacz dziecka w naszym śnie, w rzeczywistości może nam przypomnieć o krzywdach, które komuś wyrządziliśmy, a co za tym idzie, mogą nas dręczyć wyrzuty sumienia.

  • Płacz we śnie najczęściej śni się osobom nieszczęśliwie zakochanym i finansistom, którzy martwią się o swoje finanse.

     

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży? Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży?

Sen o ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Sen o ciąży jest zapowiedzią czegoś nowego. Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym...

SEN O ZDRADZIE SENNIK. Co oznacza, gdy śni ci się zdrada? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śni mi się zdrada we śnie. Sen o zdradzie na pewno nie jest przyjemny ani dla kobiet ani dla mężczyzny. Po takiej nocy każdy z nas się zastanawia czy nasz partner na pewno jest wierny....

SEN O ALKOHOLU SENNIK. Co oznaczają sny o alkoholu? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śni mi się alkohol? Śnisz o piciu i balangach po świt? Nie oznacza to wielkiego nieszczęścia, ale dobrze też nie jest. To niewątpliwy znak, że w Twojej duszy panuje zamęt. Weź się za...

Aktualizacja: 07.04.2014 12:59
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aktor Aleksiej Dewotczenko - kim był?
Aktor Aleksiej Dewotczenko - kim był?

Aleksiej Dewotczenko - znany rosyjski aktor oraz przeciwnik polityki Putina, został ...

BAZA PORAD
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.