porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Czy wiesz przed czym ostrzegają sny o kłopotach z zębami?

SEN O ZĘBACH SENNIK Czy wiesz co oznaczają sny o zębach? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śnią mi się zęby? Co oznaczają nasze sny? Tą drogą dochodzą do nas informacje z podświadomości o dręczących nas uczuciach, albo nawet przeczucie, tego co może nadejść w bliskiej przyszłości. Mówimy, co oznaczają sny o kłopotach z zębami.

O czym mówią sny o zębach?

Zęby śnią się stosunkowo często. To jeden z najbardziej zakorzenionych w naszej świadomości symboli. Sny o zębach mogą być dobre lub złe - w zależności od kontekstu.

  • Najgorszy jest sen o wypadających zębach. Wróży nieszczęście, bardzo poważną stratę, porażkę naszych ambicji, a nawet bolesną śmierć w rodzinie.

  • Sen o wizycie u dentysty – dostaniemy list ze złymi wiadomościami.

  • Wyrywanie zębów wróży straty finansowe, ale jednocześnie uporządkowanie różnych spraw praktycznych.

  • Sztuczne zęby oznaczają rozczarowanie, zawód, informacje, że nasze nadzieje zbudowane są na pozorach i karmieniu się złudzeniami.

  • Złote zęby natomiast oznajmiają, że będziemy bogaci.

  • Również srebrne zęby i zęby z kości słoniowej wróżą korzyści materialne w nadchodzącej przyszłości.

  • Dla pociechy: gdy śnimy, że bolą nas zęby, taki sen oznacza, że czeka nas przyjemna niespodzianka.

  • Plombowanie zębów to zaś informacja z podświadomości, żeby nie starać się zapominać o nieprzyjemnych rzeczach, tylko rozwiązywać problemy na bieżąco.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży? Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży?

Sen o ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Sen o ciąży jest zapowiedzią czegoś nowego. Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym...

SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią? SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią?

Co oznacza jak śnią mi się pieniądze? Pieniądze często występują w roli bohaterów sennych mar. Czasem są to sny przyjemne, ale bywają też koszmarami (zwłaszcza przed wypłatą lub w okolicach spłaty...

SEN O ZWIERZĘTACH SENNIK. Nietoperz, miś, gęś i inne zwierzęta. Co znaczy, gdy się przyśnią? SEN O ZWIERZĘTACH SENNIK. Nietoperz, miś, gęś i inne zwierzęta. Co znaczy, gdy się przyśnią?

Co oznacza jak śnią mi się zwierzęta? Zwierzęta symbolizują siły natury, skryte potrzeby i pragnienia. We śnie ostrzegają przed niebezpieczeństwem, wrogami, nieprzyjemnościami i kłopotami...

Aktualizacja: 07.04.2014 12:57
Autor: J. Kubecka
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bogumił Kulczycki, ojciec Jarosława Kulczyckiego. Kim był?
Bogumił Kulczycki, ojciec Jarosława Kulczyckiego. Kim był?

Kilka dni po scysji w programie Jarosława Kulczyckiego, prawicowa Gazeta ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.