porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Czy wiesz przed czym ostrzegają sny o kłopotach z zębami?

SEN O ZĘBACH SENNIK Czy wiesz co oznaczają sny o zębach? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śnią mi się zęby? Co oznaczają nasze sny? Tą drogą dochodzą do nas informacje z podświadomości o dręczących nas uczuciach, albo nawet przeczucie, tego co może nadejść w bliskiej przyszłości. Mówimy, co oznaczają sny o kłopotach z zębami.

O czym mówią sny o zębach?

Zęby śnią się stosunkowo często. To jeden z najbardziej zakorzenionych w naszej świadomości symboli. Sny o zębach mogą być dobre lub złe - w zależności od kontekstu.

  • Najgorszy jest sen o wypadających zębach. Wróży nieszczęście, bardzo poważną stratę, porażkę naszych ambicji, a nawet bolesną śmierć w rodzinie.

  • Sen o wizycie u dentysty – dostaniemy list ze złymi wiadomościami.

  • Wyrywanie zębów wróży straty finansowe, ale jednocześnie uporządkowanie różnych spraw praktycznych.

  • Sztuczne zęby oznaczają rozczarowanie, zawód, informacje, że nasze nadzieje zbudowane są na pozorach i karmieniu się złudzeniami.

  • Złote zęby natomiast oznajmiają, że będziemy bogaci.

  • Również srebrne zęby i zęby z kości słoniowej wróżą korzyści materialne w nadchodzącej przyszłości.

  • Dla pociechy: gdy śnimy, że bolą nas zęby, taki sen oznacza, że czeka nas przyjemna niespodzianka.

  • Plombowanie zębów to zaś informacja z podświadomości, żeby nie starać się zapominać o nieprzyjemnych rzeczach, tylko rozwiązywać problemy na bieżąco.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży? Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży?

Sen o ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Sen o ciąży jest zapowiedzią czegoś nowego. Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym...

SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią? SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią?

Co oznacza jak śnią mi się pieniądze? Pieniądze często występują w roli bohaterów sennych mar. Czasem są to sny przyjemne, ale bywają też koszmarami (zwłaszcza przed wypłatą lub w okolicach spłaty...

SEN O ZWIERZĘTACH SENNIK. Nietoperz, miś, gęś i inne zwierzęta. Co znaczy, gdy się przyśnią? SEN O ZWIERZĘTACH SENNIK. Nietoperz, miś, gęś i inne zwierzęta. Co znaczy, gdy się przyśnią?

Co oznacza jak śnią mi się zwierzęta? Zwierzęta symbolizują siły natury, skryte potrzeby i pragnienia. We śnie ostrzegają przed niebezpieczeństwem, wrogami, nieprzyjemnościami i kłopotami...

Aktualizacja: 07.04.2014 12:57
Autor: J. Kubecka
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sławek Uniatowski – kim jest? KARIERA, RODZINA
Sławek Uniatowski – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Sławek Uniatowski? Co osiągnął? Co robi dziś – dekadę ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.