porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Sznur w naszym śnie, sen o sznurze. Co oznacza?
Sznur w naszym śnie, sen o sznurze. Co oznacza? Sznur w naszym śnie odzwierciedla nasze życiowe rozterki, zachowania i ...
Archanioł Uriel - o czym świadczy jego nocna wizyta? Przyszedł do Ciebie anioł seksu? Sprawdź, co to oznacza.

Co to znaczy, gdy śni się anioł seksu?

Co to znaczy, gdy śni się anioł seksu?

Anioł seksu, czyli Uriel sygnalizuje we śnie, że powinniśmy się uporać z jakimś problemem psychologicznym.

fot.: Photos.com
Jeśli we śnie, pod osłoną nocy, przyjdzie do Ciebie piękny i groźny archanioł w rubinowoczerwonej poświacie, może okazać się, że jest to anioł erotyzmu i seksualności – Uriel. Sprawdź, co chce Ci przekazać wysłannik niebios.

Co to znaczy, gdy śni się anioł seksu?

Jak zapewniają wróżki i kabalistki, Uriel potrafi wniknąć w najbardziej skrywane zakamarki duszy, opowiadając nam o naszych emocjach i pomagając poradzić sobie z tym, czego się w samych sobie najbardziej boimy. Ten jeden z najwyższych rangą Aniołów jest również opiekunem zbawienia, światła, poezji, muzyki i śpiewu.

Kiedy pojawia się we śnie, komunikuje nam, że władają nami jakieś niebezpieczne emocje, uzależnienia. Być może nie potraficie poradzić sobie z seksualnym temperamentem, zdradzając bliskie im osoby, a może popadacie w seksoholizm? Uriel daje znak, że wszystko to może okazać się przeszłością, jeśli tylko odpowiednio nad sobą popracujecie.

Dzięki jego pomocy, ale przede wszystkim własnemu zaangażowaniu, możecie rzucić alkohol, papierosy, uzależnienie od słodyczy, hazardu, adrenaliny lub odchudzania się. Pomoże nam zwalczyć pracoholizm, uzależnienie od bliskich, ale toksycznych osób, albo też niebezpiecznych autorytetów.

Jeśli we śnie widzimy tego archanioła, musimy zastanowić się nad sobą i swoim dotychczasowym postępowaniem. Wróżki doradzają, aby wypowiedzieć po trzykroć jego imię, a następnie zapisać je purpurową farbą na kawałku śnieżnobiałego kartonu. Ten kartonik trzeba potem zawsze nosić na sercu. Kto nie wierzy w gusła i zaklęcia, po sennej wizycie anioła powinien po prostu nad sobą popracować.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Sennik. Czy to dobrze, gdy śnią się księża i anioły? Sennik. Czy to dobrze, gdy śnią się księża i anioły?

Sny o duchownych, kościele, ba - nawet o sprawach ostatecznych na ogół wróżą wielkie szczęście, powodzenie w interesach, a także miłość małżeńską owocującą w liczne i zdrowe potomstwo. Takie sny są...

Aktualizacja: 07.04.2014 13:02
Autor: Aw
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oscary 2015. Agata Trzebuchowska, aktorka z Idy - kim jest?
Oscary 2015. Agata Trzebuchowska, aktorka z Idy - kim jest?

Agata Trzebuchowska to młoda polska aktorka, któregoś dnia wypatrzona przez ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.