porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Czy widok konia w naszym śnie ma jakieś znaczenie? Koń to żądza, zmysłowość, pragnienie, namiętność. Sen w którym widzimy ...
Mrówki najczęściej zapowiadają sukces

Co oznaczają sny o mrówkach?

Mrówki od zawsze kojarzyły nam się z pracą. Dlatego sen o nich oznacza, że dzięki ciężkiej pracy osiągniemy wymarzony sukces. Nie można zaś deptać tych małych stworzeń. Mówimy co oznaczają sny o mrówkach.
SKOMENTUJ

Mrówki od zawsze kojarzyły nam się z pracą. Dlatego sen o mrówkach oznacza, że dzięki ciężkiej pracy osiągniemy wymarzony sukces. Nie można zaś deptać tych małych stworzeń. Jeśli mrówki znajdą się w naszym śnie pod naszym butem oznacza to, że sami nie wiedząc kiedy zniszczymy swoje szczęście.

Mrówek nie tylko nie można deptać, nie można na nich także leżeć. Leżenie na nich zwiastuje utratę poparcia, utratę pieniędzy a nawet pracy. Jeśli śni nam się, że mamy te pracowite stworzenia w uszach, musimy przygotować się na najgorsze, bo przed nami jakieś wielkie zmartwienie. Chorobę, cierpienie czy nieprzyjemności zwiastują gryzące nas we śnie mrówki. Jeśli widzimy mrówki które na plecach niosą jakiś pokarm, przyniosą nam one wielkie szczęście i to na różnych płaszczyznach.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Aktualizacja: 07.04.2014 13:00
Autor: lulu
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?

Bruce Jenner stał się znany jako mąż Kris Jenner, która ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.