porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
SEN O WŁOSACH SENNIK. Co oznacza, kiedy śnią się włosy? Sen o włosach, tak jak większość snów, nie ma jednej ...
Co ci mówi podświadomość? Sennik - poznaj znaczenie snów

SEN O CZĘŚCIACH CIAŁA SENNIK. Jak tłumaczyć sny? Co oznaczają sny o częściach ciała?

SEN O CZĘŚCIACH CIAŁA SENNIK. Jak tłumaczyć sny? Co oznaczają sny o częściach ciała?
Wygodne łóżko to podstawa dobrego snu. Ale czasem, nasza podświadomość chce nam coś przekazać. Warto wiedzieć co. fot.: sxc.hu
Co oznacza jak śni mi się ludzkie ciało? Widzieć we śnie własne ciało w dobrym zdrowiu – oznacza bogactwo, dobrobyt, dostatek. Chore ciało to nędza i ubóstwo. Ciało okaleczone – po okresie zmartwień czeka nas szczęście Ucinać komuś głowę we śnie – uda ci się uniknąć zasadzki Widzisz zasłoniętą głowę – przygotuj się na przykrości. Mówimy co oznaczają sny.

Sennik - poznaj znaczenie snów - sen o częściach ciała 

Sen o czesaniu własnych włosów oznacza, że nasze trudności wkrótce się skończą. Gdy czeszemy cudze włosy, zwłaszcza mężczyzna kobiecie – to ostrzeżenie przed romansem, który przyniesie same kłopoty

Sen o łysinie to zapowiedź choroby, ubóstwa lub samotności

Sen o byciu ranionym - Być ranionym w czoło – straty finansowe

Utrata nosa we śnie – rozwód

Sen o oczach informuje cię, że czujesz się pod obserwacją

Ból gardła we śnie – popadniesz w długi.

Poderżnięcie sobie gardła we śnie – odwzajemniona miłość

Sen o własnym gardle – trzeba zadbać o swój wygląd zewnętrzny

Patrzeć na własną dłoń – urodziny

Ściskać czyjąś dłoń – porozumienie, korzystna transakcja, dobry interes

Łokieć we śnie – tracisz czas na daremnie

Strata ręki – utrata przyjaciela

Widzieć we śnie własne plecy – oczekują cię kłótnie i nieporozumienia

Złamać plecy – nieprzyjaciele wyrządzą ci poważną szkodę

Sen o złamaniu nogi oznacza związanie się z leniwą, nieodpowiedzialną osobą, która będzie przysłowiową „kulą u nogi" przez całe życie. Złamana noga wróży też stratę pieniędzy, podróż lub przeciwności życiowe.

Widzieć we śnie swoje zdrowe kolano oznacza czas powodzenia. I przeciwnie: spuchnięte, potrzaskane to nędza i nieszczęście. Klęczenie wróży poważne problemy w domu lub w pracy.

Sen o kościach oznacza biedę, ale też możliwą poprawę losu za pomocą spadku.

Krew, bycie okrwawionym wróży nagłą śmierć w najbliższym otoczeniu lub bolesne rozczarowanie. Gdy krew cieknie z nosa, oznacza to chorobę, a nawet zagrożenie życia, ewentualnie duże straty finansowe. W śnie, który opowiada o miłości, krew z nosa ostrzega przed niewiernością ukochanego/ukochanej.

Łzy we śnie – pragnienie bycia rozumianym i akceptowanym przez otoczenie

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży? Znaczenie snów: SEN O CIĄŻY. Co oznacza jak ŚNI SIĘ CIĄŻA lub kobieta w ciąży?

Sen o ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Sen o ciąży jest zapowiedzią czegoś nowego. Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym...

SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią? SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią?

Co oznacza jak śnią mi się pieniądze? Pieniądze często występują w roli bohaterów sennych mar. Czasem są to sny przyjemne, ale bywają też koszmarami (zwłaszcza przed wypłatą lub w okolicach spłaty...

SEN O ZWIERZĘTACH SENNIK. Nietoperz, miś, gęś i inne zwierzęta. Co znaczy, gdy się przyśnią? SEN O ZWIERZĘTACH SENNIK. Nietoperz, miś, gęś i inne zwierzęta. Co znaczy, gdy się przyśnią?

Co oznacza jak śnią mi się zwierzęta? Zwierzęta symbolizują siły natury, skryte potrzeby i pragnienia. We śnie ostrzegają przed niebezpieczeństwem, wrogami, nieprzyjemnościami i kłopotami...

Aktualizacja: 07.04.2014 12:57
Autor: J. Kubecka
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?

Film "Joanna" w reżyserii Anety Kopacz jest jedną z polskich ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.