porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Przyśniło ci się, że jesteś LEKARZEM lub rozmawiałeś z nim? CO OZNACZA SEN O LEKARZU? Według Freuda sen jest spełnieniem życzenia. Zgodnie z jego teoriami ...
Co oznacza to że śni mi się ktoś z rodziny np. zmarły pradziadek lub zmarła babcia?

Co oznacza, gdy śni mi się zmarły? ZNACZENIE SNÓW

Śnimy o różnych rzeczach, ale wszystko, co dzieje się w krainie snów, ma odzwierciedlenie w nas. Sny mówią o tym, czego się boimy i o czym marzymy. Kupujemy senniki, by interpretować znaczenie snów. Często śnią nam się osoby, które odeszły. Co znaczy, kiedy śni nam się zmarły?  Co znaczy, jeśli śni mi się matka lub ojciec?

Sny mogą być jednorazowe lub "seryjne". Piękne lub koszmarne. Znaczenie snów próbują odgadnąć psychoterapeuci, szukamy też wyjaśnienia snów, czytając senniki. Dla każdego z nas sny mogą mieć jednak zupełnie inny sens, związany z naszym życiem, uczuciami i pragnieniami oraz sytuacją, w której aktualnie się znajdujemy. Dlatego najlepszą interpretację snu poda sam śniący. Warto zastanowić się nad tym, co się nam śni, bo to droga do poznania siebie. Często w naszych snach pojawiają się osoby bliskie, które odeszły.

Dlaczego śnią nam się zmarli? Czy to dobry sen?

Jeśli śnią się nam zmarli, nie jest to powód do niepokoju. Senniki podają, że ujrzeć zmarłych we śnie to niespodziewany ratunek w trudnych sytuacjach. Zmarli we śnie symbolizują również dobre wiadomości, spełnienie pragnień i marzeń. A więc zmarli pojawiający się w naszych snach otaczają nas opieką, czuwają nad nami, pomagają w trudnych sytuacjach. Jeżeli przyśni się nam śmierć, według senników oznacza to koniec jakiegoś etapu w życiu. Nie powinniśmy się też martwić, gdy przyśni się nam własny pogrzeb - to zapowiedź, że coś w naszej psychice obumrze na jakiś czas lub na zawsze. Jeśli zaś jest to pogrzeb nieznanej osoby - możemy otrzymać spadek.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Co oznacza sen o dziecku? Co oznacza sen o dziecku?

Sny o dzieciach mają przeważnie pozytywne znaczenie. Niepokojące jednak są te, w których dziecku dzieje się krzywda. Co jeszcze może oznaczać sen o dziecku?

SENNK: Biała suknia we śnie - CO TO OZNACZA gdy śni się biała sukienka?

Jakie jest znaczenie snu BIAŁA SUKIENKA? Moda zaprząta głowę kobietą nawet we snach. Okazuje się, że często śnimy o sukni panny młodej co to oznacza? Czy biała suknia jest zwiastunem szybkiego ślubu?...

Co znaczy sen militarny? Co znaczy sen militarny?

Sprawdź, co oznacza sen o wojnie, strzelaniu, broni i bombach. Jakie znaczenie ma sen militarny?

Aktualizacja: 21.04.2015 16:12
Autor: Jaga
None
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Henryk Kulczyk, ojciec Jana Kulczyka?

Henryk Kulczyk, ojciec najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka zmarł rano 19 ...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.