porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Kanonizacja Jana Pawła II. Jak się przygotować?
Kanonizacja Jana Pawła II. Jak się przygotować? Już 27 kwietnia 2014 r. papież Franciszek oficjalnie ogłosi Jana ...
Przebieg mszy kanonizacyjnej Jana Pawła II można będzie śledzić w internecie.

Kanonizacja Jana Pawła II. Gdzie, kiedy TRANSMISJA ONLINE?

Kanonizacja dwóch papieży w dniu 27 kwietnia 2014 r. w Watykanie to wydarzenie bez precedensu w historii Kościoła katolickiego. Będzie oglądana przez miliony ludzi na całym świecie.
Kanonizacja Jana Pawła II. Gdzie, kiedy TRANSMISJA ONLINE?

Przebieg mszy kanonizacyjnej Jana Pawła II można będzie śledzić w internecie.

fot.: Nikolaus von Nathusius, domena publiczna

Kanonizację Jana Pawła II i Jana XXIII wiele osób będzie chciało przeżywać w duchowej łączności z Watykanem. Pomoże w tym transmisja online.

>>> Kanonizacja Jana Pawła II. Gdzie staną TELEBIMY? [KLIKNIJ!]

Telewizja Polska już od 24 marca udostępnia specjalny serwis kanonizacjajp2.tvp.pl, w którym znajdą się transmisje mszy oraz uroczystości kanonizacyjnych, relacje z Watykanu, a także rozmowy w studiu telewizyjnym, dzięki którym internauci będą mogli wirtualnie uczestniczyć w uroczystości na Placu Św. Piotra.

>>> Kanonizacja Jana Pawła II. Jak się przygotować? [KLIKNIJ!]

Ważną częścią serwisu dotyczącego kanonizacji Jana Pawła II jest również bogate bezpłatne archiwum papieskie. Tworzą je filmy dokumentalne oraz fragmenty papieskich homilii, które Jan Paweł II wygłaszał podczas swoich pielgrzymek do Ojczyzny. W serwisie papieskim już można obejrzeć takie filmy jak „Zwykły, święty człowiek”, „Nasz wujek – Karol Wojtyła” czy „Powrót”, jak również przypomnieć sobie uroczystość beatyfikacji Jana Pawła II.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Kanonizacja Jana Pawła II. Jaki jest ceremoniał mszy kanonizacyjnej? Kanonizacja Jana Pawła II. Jaki jest ceremoniał mszy kanonizacyjnej?

Papież Jan Paweł II zostanie 27 kwietnia 2014 roku wyniesiony na ołtarze. Jak wygląda msza kanonizacyjna? Jaki jest jej przebieg? Czym różni się ona od zwyczajnej mszy świętej?

Kim jest ks. Sławomir Oder?

Śmiało można powiedzieć, że ks. Sławomir Oder to człowiek, który o świętości Jana Pawła i dowodach na nią wie najwięcej. To dzięki niemu żmudny proces kanonizacyjny papieża Jana Pawła II przebiegł...

Kanonizacja Jana Pawła II: papież Franciszek podał daty. Jakie? Kanonizacja Jana Pawła II: papież Franciszek podał daty. Jakie?

KANONIZACJA JANA PAWŁA II: KIEDY? Papież Franciszek podał dwa terminy kanonizacji Jana Pawła II. Co ciekawe, podczas w trakcie tej samej uroczystości ma być kanonizowany także papież Jan XXIII. Kiedy...

Aktualizacja: 25.03.2014 14:56
Autor: Marta Balko
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Emil Haidar, nowy chłopak Dody: kim jest?

Dorota Rabczewska, znana szerzej jako piosenkarka o pseudonimie Doda, po ...

BAZA PORAD
Religia w Mowimyjak.pl. Mówimy czym jest religia, na czym polega system wierzeń i praktyk, określający relację pomiędzy różnie pojmowaną sferą sacrum (świętością) i sferą boską, a określonym społeczeństwem. Co obejrzeć w religia.tv, program telewizyjny. Pytania i odpowiedzi na temat religii. Zobacz u nas porady i informacje w tematach: wiara, religia definicja, religia modlitwy, religia w szkole, religia forum, islam religia, religia tv, buddyzm religia. Porady na każdy temat
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.