porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Dokąd wybrać się na narty w sezonie 2012/2013? Dokąd na narty w Polsce? Sezon narciarski już w pełni i znów pojawia się pytanie, ...
Ferie zimowe 2013 - dokąd pojechać na zimowy wypoczynek?

Gdzie spędzić ferie? Gdzie na ferie zimowe 2013?

Dokąd wyjechać na ferie? Wypoczywać można zarówno w kraju, jak i zagranicą. Ośrodki narciarskie przygotowały atrakcje sezonu i z niecierpliwością czekają na turystów. Jak wybrać dobre miejsce na ferie zimowe?

Dokąd wyjechać na ferie zimowe?

W Polsce zimą zwykle odwiedzamy rejony górzyste. Miejscowości można wybierać na całym odcinku południowym kraju. W zależności od umiejętności i upodobań można sobie wybrać atrakcyjny dla siebie rejon.

Miłośnicy łagodniejszych stoków powinni poszukać miejsca dla siebie w województwie dolnośląskim, śląskim i podkarpackim. A amatorzy wyższych szczytów przede wszystkim powinni rozejrzeć się na Podhalu.

Ale przypominamy, że stoki narciarskie są też w innych rejonach Polski (np. na w woj. łódzkim, mazowieckim, a nawet pomorskim).

Niektórym nasze góry nie wystarczą i wybierają ofertę zagraniczną. Co ciekawe, koszt takiego wyjazdu może być niewiele wyższy od krajowego!

Zimą zwykle wybieramy wyjazdy do Włoch, Francji, Austrii. Należy jednak wspomnieć, że w modzie są też Słowacja i Czechy. Tam spędzamy zwykle tydzień. Atrakcją takiego wyjazdu nie są tylko stoki narciarskie, ale i regionalne przysmaki.

Jeśli wybieramy się w góry z małymi dziećmi, to szukajmy takich miejsc, w pobliżu których będą ośle łączki, szkółki narciarskie, a także korytarze snowtubingowe (rynny, w których zjeżdża się na dmuchanych oponach).

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Zimowe ferie w górach - co jest groźne zimą w górach? Co trzeba wiedzieć, zanim wyjdzie się zimą w góry? Zimowe ferie w górach - co jest groźne zimą w górach? Co trzeba wiedzieć, zanim wyjdzie się zimą w góry?

Gdyby chodzenie po górach było uzależnione tylko od realnej oceny prawdziwych umiejętności chodzącego, to perfekcyjnie przygotowani i extra wyposażeni wytrawni alpiniści, himalaiści i Szerpowie nie...

PROGNOZA POGODY NA FERIE w terminie 14 - 27 stycznia 2013 dla małopolskiego, świętokrzyskiego, lubuskiego

Małopolska, świętokrzyskie oraz lubuskie zaczynają zimowe ferie 2013 jako pierwsze, już 14 stycznia. Zobacz, jaka będzie pogoda w tych województwach w trakcie ferii od 14 do 27 stycznia 2013 roku

PROGNOZA POGODY NA FERIE w terminie 14 - 27 stycznia 2013 dla wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego

Pierwsze województwa w Polsce zaczynają ferie 14 stycznia 2013. Zobacz, jaka będzie pogoda na ferie 2013 w województwach wielkopolskim oraz kujawsko - pomorskim

Aktualizacja: 27.01.2013 16:37
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Leszek Kuzaj - kim jest słynny rajdowiec? [KARIERA, RODZINA]
Leszek Kuzaj - kim jest słynny rajdowiec? [KARIERA, RODZINA]

Leszek Kuzaj to jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych, czterokrotny ...

BAZA PORAD

Mowimyjak.pl porady turystyczne, internetowy przewodnik. Znajdziesz tu porady i informacje o wirtualnej podróży po świecie. Tutaj znajdziesz wszystko: o krajach, pomocne wskazówki, bazę hoteli, restauracji; Planujesz wyjazd na wczasy? Marzą Ci się podróże na wakacje? Mówimy jak zorganizować urlop. Sprawdź, jak znaleźć nocleg. Jak zabukować kwatery? Podpowiadamy jakie biuro turystyczne wybrać. Radzimy co spakować na wycieczkę,  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.