porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
Górskie wycieczki - jak się do nich przygotować, by były bezpieczne? Jak chodzić po górach bez pomocy GOPR? Góry przeżywają prawdziwe oblężenie w zimowe ferie i wakacje. I co ...
Długie weekendy 2013. Podpowiadamy, jak dłużej wypoczywać

DŁUGIE WEEKENDY 2013. Kiedy wziąć urlop, by mieć jak najwięcej wolnego?

W 2013 roku szykuje się nam łącznie 114 dni wolnych, także długie weekendy. Chcesz wypocząć, a nie wiesz, kiedy wziąć urlop? Podpowiadamy: jeżeli dobrze rozplanujesz rok i weźmiesz go w konkretnych dniach, możesz wydłużyć sobie dni słodkiej laby.

DŁUGIE WEEKENDY w 2013 r.

Majówka 2013 - 3 dni urlopu i 9 dni wolnych

W 2013 r. święta 1 i 3 maja wypadają wręcz idealnie - w środę i piątek. Wystarczy wziąć 1 dzień urlopu (w czwartek 2 maja), by mieć 5 dni wolnego. Jeśli weźmiemy urlop dodatkowo 29 i 30 kwietnia (poniedziałek i wtorek), długi weekend będzie naprawdę długi - można wypoczywać aż przez 9 dni od 27 kwietnia do 5 maja, biorąc tylko trzy dni urlopu.

Boże Ciało 2013 - 1 dzień urlopu i 4 dni wolne

Boże Ciało jak zawsze wypada w czwartek, w 2013 roku 30 maja, więc biorąc wolne w piątek 31 maja, mamy cztery dni laby.

Święta 15 sierpnia - 1 dzień urlopu i 4 dni wolne

W 2013 r. Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcie Matki Bożej wypadają również w czwartek, więc wystarczy wziąć 1 dzień wolnego w piątek 16 sierpnia, by mieć 4 dni wolne od 15 do 18 sierpnia.

Wszystkich Świętych 2013 - trzy dni wolne

1 listopada będzie w piątek, mamy zatem podarowany dłuższy weekend bez brania urlopu. Wypoczynek łatwo sobie wydłużyć do 4 dni, biorąc tylko jeden dzień urlopu w czwartek lub poniedziałek.

Święto Niepodległości 2013 - trzy dni wolne

11 listopada wypada w poniedziałek, podobnie zatem jak przy Wszystkich Świętych wystarczy wziąć 1 dzień urlopu (piątek lub wtorek), by cieszyć się czterema dniami wolnymi. 

Boże Narodzenie 2013 i Nowy Rok 2014 - 7 dni urlopu i 17 dni wolnych 

Dobrym okresem na wypoczynek będzie też okres pomiędzy 21 grudnia 2013 a 6 stycznia 2014 roku. Boże Narodzenie wypada w środę i czwartek, jeśli weźmiemy 3 dni urlopu (w poniedziałek, w Wigilię i piątek), wydłużymy sobie wolne do 9 dni. Jeśli dodatkowo weźmiemy cztery dni urlopu przed sylwestrem i po Nowym Roku, wówczas będziemy mieć aż 17 dni wolnych w zamian za 7 dni urlopu.

MATERIAŁY CZYTELNIKÓW
Zobacz koniecznie
Jak zaplanować urlop w 2013 roku? Kiedy wziąć wolne, aby korzystać z długich weekendów?

Nie tracąc wolnych dni w 2013 roku z puli urlopowej można pojechać na długie wakacje. Wystarczy zaplanować urlop pomiędzy oficjalnymi dniami wolnymi. Podpowiadamy, jak zaplanować dni urlop w 2013...

Aktualizacja: 25.01.2013 00:14
Autor: ALEK
None
Pytania i
Odpowiedzi
STREFA
UŻYTKOWNIKÓW
  • ZAPYTAJ
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adam Gessler – kim jest? [RODZINA, INTERESY, DŁUGI]
Adam Gessler – kim jest? [RODZINA, INTERESY, DŁUGI]

Adam Gessler, przedstawiciel znanej rodziny warszawskich restauratorów, dziś kojarzony jest ...

BAZA PORAD

Mowimyjak.pl porady turystyczne, internetowy przewodnik. Znajdziesz tu porady i informacje o wirtualnej podróży po świecie. Tutaj znajdziesz wszystko: o krajach, pomocne wskazówki, bazę hoteli, restauracji; Planujesz wyjazd na wczasy? Marzą Ci się podróże na wakacje? Mówimy jak zorganizować urlop. Sprawdź, jak znaleźć nocleg. Jak zabukować kwatery? Podpowiadamy jakie biuro turystyczne wybrać. Radzimy co spakować na wycieczkę,  Porady na każdy temat

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.